Film & Dizi Önerisi

Öldür Beni Sevgilim Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Öldür Beni Sevgilim Film Konusu ve Oyuncuları..! Öldür Beni Sevgilim filmi, 26 Şubat 2019 tarihinde vizyona girmiş olan önemli isimlerin yer aldığı romantik ve komedi temayı bir yerli sinema filmdir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Öldür Beni Sevgilim filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Öldür Beni Sevgilim film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

oldur beni sevgilim film konusu 1
Orijinal İsmi: Öldür Beni Sevgilim
IMDb Puanı: 4,4 / 10
Beyazperde Puanı: 3,5 / 5
Yapım yılı: 2018
İlk vizyon tarihi: 26 Şubat 2019
Yaş Sınırı: Yok
Süre: 1 saat 44 dakika
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Şenol Sönmez
Senarist: Murat Dişli
Yapımcı: –
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Murat Boz, Seda BakanAçelya Topaloğlu
Türü: Romantik, Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Öldür Beni Sevgilim Film Konusu

Öldür Beni Sevgilim filmi, birbirlerini öldürmek isteyen bir çiftin yaşadıklarını konu edinmektedir. Demet ile Okan 5 yıllık bir evli çifttir.

Ancak uzun yıllar birlikte olmalarına rağmen ilişkileri o kadar da iyi değildir. Çiftin aşkı bir peri masalı gibi başlamıştı ve mutlu bir sonla bitti. Ancak evlilik hayatı sekteye uğramaya başlayınca çiftin heyecanı da azalmaya başladı. Beş yıl sonra, ikili birbirlerinden sıkıldı. Farklı bir hayat istemelerine rağmen kendilerini ifade edemeyen ve seslerini çıkarmadan huylarını değiştirmeye başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlaşılmanın kurbanı oldu.

Bir hata nedeniyle 5 yıldır bir evlilik yaşayan çift birbirlerini öldürmeye karar verir. Uygun bir yöntem arayan çift kendilerini ilginç ve tehlikeli bir durumun içinde bulur.

oldur beni sevgilim film konusu 2

Oyuncu Kadrosu

oldur beni sevgilim film konusu 3

Öldür Beni Sevgilim Fragmanı ve diğer videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu