Film & Dizi Önerisi

Obsession Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Obsession Dizi Konusu Ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Saplantı (Obsession dizi )
IMDb Puanı: 5,1
Yapım yılı: 2023
İlk vizyon tarihi: 13 Nisan 2023
Yaş Sınırı: 18+
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: 4
Yönetmeni: Lisa Barros D’Sa, Glenn Leyburn
Senarist: Morgan Lloyd Malcolm
Yapımcı: Alison Jackson
Yapım Şirketi: –
Başrol Oyuncuları: Richard Armitage ve Charlie Murphy 
Türü
: Er*tik- dram
Yapım Ülkesi
: İngiltere
Kanal
: Netflix

Obsession Dizi Konusu ve Oyuncuları

Obsession dizisi, son zamanların en çok konuşulan yapımlarından bir tanesi. Henüz çok yeni bir dizi olmasının yanı sıra; birbirinden farklı ve cesur sahneleriyle de ilgi çekiyor. Dizinin erotik drama türünde olması, yetişkin izleyicilere hitap ediyor.

obsession dizi konusu ve oyunculari 1 768x512 1

Dizi, Josephine Hart isimli yazarın “Damage” adlı romanından uyarlamıştır. Diziyi Morgan Lloyd ve Benji Walters ortak olarak yazmıştır. Başrollerde ise Charlie Murphy, Richard Armitage, Indira Varma ile Sonera Anger yer alır. İlk gösterimini 13 Nisan 2023 tarihinde yapan Obsession dizisinin konusu ise son derece farklı.

William, son derece başarılı bir doktordur. Çocuk cerrahı olan William ailesiyle beraber yaşar. Ancak aralarında gerginlik daima hakimdir. İşler, aile toplantısında Anna ile tanışmasıyla daha da karışık hale gelir. Çünkü William, Anna ile göz göze geldiğinde kaderinin bir oyun çevirdiğini anlar.

Dizinin kahramanı olan Anna Barton, nişanlısının babasıyla yasak bir ilişki yaşar. William ile yaşadığı tutkulu ilişki, tehlikeli bir aşk üçgeni yaşanmasına yol açar. Takıntı ve erotizmin bir araya geldiği dizide, her bölümde farklı bir heyecan barınır. Ayrıca William’ın erotik bir heyecan olarak gördüğü ilişkisi zamanla son derece saplantılı bir duruma dönüşür.

William ile Anna arasında yaşanan şehvet, her geçen gün daha kötü bir uçuruma sürükler. Anna ile beraberliği nedeniyle saygınlığını ve ailesini kaybeder. Babanın kaybettikleri bununla da sınırlı değildir. Akıl sağlığı da tehlike altına girmiştir.

Ayrıca Anna, William’ın oğlundan ayrılmaz. Aksine oğlu Jay ile evlenmek üzeredir. İkilinin ahlaka son derece aykırı olan bu ilişkisi, gün geçtikçe daha fazla karşı konulamaz hale gelmiştir. Anna, acı dolu bir geçmişe ve canavar dolu anneye sahiptir. Yaşantısındaki karanlık onun daha büyük bir çıkmaza sürüklenmesine yol açar. Kendisi bir uçurumun kenarında gibi hisseder. Hayatındaki hasar, tüm yaşamını olumsuz yönde etkiler.

William her ne kadar yaşadığı ahlak dışı olayları saklamak istese de elbette gerçekler bir gün ortaya çıkacaktır. Fakat bunun ne zaman ve ki tarafından olacağı bilinmemektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda Lisa Barros D’Sa ve Glenn Leyburn oturuyor. Lisa Barros D’Sa Sıradan Aşk, İyi Titreşimler, Tehlikeli Tutkular gibi filmlerde de yönetmenlik yapmıştır. Glenn Leyburn ise The Good Man, I am Here gibi filmlerin de yönetmenidir.

obsession dizi konusu ve oyunculari 3 768x432 1

Sitemizde yer alan farklı dizi ve film önerilerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Obsession Dizi Oyuncuları

 1. Anna Barton rolünde Charlie Murphy
 2. Richard Armitage William Farrow olarak
 3. Indira Varma Ingrid Farrow olarak
 4. Jay Farrow rolünde Rish Shah
 5. Peggy Graham rolünde Pippa Bennett-Warner
 6. Sonera Angel Sally Farrow olarak
 7. Anıl Goutum Edward olarak
 8. Elizabeth Barton rolünde Marion Bailey
 9. Celine Arden
 10. Isla Jackson-Ritchie
 11. Francesca Şövalyesi
 12. Gregg Barnett
 13. Victor Pontecorvo
 14. Letty Thomas
 15. Kerim Hasan

Obsession Dizi Videoları

 

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu