Film & Dizi ÖnerisiListeler

Netflix’in Türkiye’de En Çok İzlenen Dizileri Hangileridir?

instagram takipçi hilesi

netflix 7

Netflix, farklı dizileri ve filmleri ile izleyicilerini büyülemektedir. Son birkaç yıldır dizi sektöründe beklenilenin üzerinde bir etki yaratan Netflix zirvede olmayı hak ediyor.  Yapımını Netflix’in üstlenmiş olduğu Türkiye’de beğeni ile izlenen dizileri sizler için derledik. İşte Türkiye’de en çok izlenen birbirinden güzel Netflix dizileri;

1-) La Casa de Papel (2017)

netflix 6

Netflix’in en çok izlenen dizileri arasındaki yerini alan La Casa De Papel dünyada olduğu gibi Türkiye’de de beğeniyle izlenmektedir. Profesör takma adı ile bilinen gizemli bir adamın yüzyılın en büyük soygununu planlar. Profesör, dünyanın dört bir yanından kendi alanlarında uzmanlaşmış profesyonelleri bir araya getirerek ekibini kurar. Kusursuz bir soygun için 5 ay süre ile hazırlık başlar ve sonrasında 8 hırsız 62 rehine ile İspanya Kraliyet Darphanesine ulaşmayı başarırlar. Siz de dizinin devamını merak ediyorsanız kusursuz bir plan olan bu ses getiren soygunu Netflix’te izleyebilirsiniz.

Tür: Gizem, Suç, Aksiyon

2-) You (2018)

netflix 1

New York’ta bir kitapçıda çalışmakta olan Joe, oldukça takıntılı bir insandır. Bir gün kitapçıya gelen Beck, kendisini hangi olayların beklediğinden habersiz kitap incelemektedir. Joe Beck’i gördüğü ilk anda aşık olmuştur. Joe, aşık olduğu kadını elde edebilmek için cinayet işlemeyi bile göze alır. Netflix’in sevilen gerilim dizisi; You Türkiye’de en çok tercih edilen diziler arasında yerini almış durumdadır.

Tür: Dram, Suç

3-) Narcos (2015)

netflix 2

Netflix’in en çok sevilen ve ses getiren yapıtları arasındaki yerini alan 2015 yapımı Narcos, uluslararası uyuşturucu şebekesi ve baronlarını yakalamaya çalışan narkotik şube ve olan bitenin ortasında kendisini bulan DEA ajanı Javier Pena’nın yaşamış olduğu maceralara değinilmektedir. Pablo Escobar’ın yaşam öyküsünden kesitler sunan dizi Netflix’in iddialı yapıtları arasındadır.

Tür: Dram, Suç, Biyografi

4-) Stranger Things (2016)

netflix 4

İndiana’nın Hawkins kasabasında 4 çocuk evde kendi hallerinde oyun oynarlar. Akşam herkes evine dağıldıktan sonra Will bisikletiyle eve doğru yol alırken bir anda takılıp düşer. Bu esnada ne olduğu tanımlanamayan bir şey Will’in karşısında belirir. Will, ne olduğunu anlamamış ve korkmuş bir şekilde evine koşar ve kapısını sıkıca kilitler ve sonrasında da esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolur. Polis Will için kapsamlı bir arama yaparken arkadaşları, ağabeyi e annesi çeşitli araştırmalar yapar. Yapılan araştırmalar tek bir seçeneği ortaya çıkarır.

Tür: Korku, Fantastik, Dram

5-) The Punisher (2017)

netflix 5

Ailesinin mafya tarafından öldürülmesinden sonra Frank, her ne olursa olsun ailesinin ölümüne neden olan suçluları tek tek öldürmeye başlar. Büyük hırsla başlamış olduğu bu serüvende adam kaçırma, tehdit etme, işkence ve her türden öldürme yöntemini uygulayacaktır. Frank, çok kısa bir zaman diliminde suç dünyasında Punisher olarak tanınacaktır.

Tür: Suç, Macera, Aksiyon

Kaynak
neoldu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu