Film & Dizi ÖnerisiListeler

Netflix Ağustos 2021 Takvimi Belli Oldu!

instagram takipçi hilesi

Netflix Ağustos 2021 Takvimi Belli Oldu! Her geçen gün daha da popüler hale gelen Netflix, Ağustos 2021 Takvimi’ni açıkladı. Aşağıda yer alan listeden hangi dizinin hangi tarihlerde yayımlanmaya başlanacağını öğrenebilirsiniz..!

Netflix Ağustos 2021 Takvimi

Netflix Ağustos 2021 Takvimi

The Kissing Booth 3 – 11 Ağustos 2021

The Kissing Booth, Netflix’te yer alan en başarılı filmlerden biri ve üçlemenin bitmesiyle birlikte yayınlanacak. Geçen yıl haziran ayında vizyona giren ikinci film ile beraber çekilmiştir.

Sweet Girl – 20 Ağustos 2021

Jason Momoa bu yeni aksiyon gerilim filminde başrolde. Brian Mendoza’nın yönettiği filmin başrollerinde Momoa, Isabela Merced, Manuel Garcia-Rulfo ve Amy Amy Brenneman yer alacak. Ayrıca Netflix’in Jason Momoa ile Slumberland ile başka bir proje üzerinde çalıştığı da bilinmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=QPuxEiNT0kU

The Loud House Movie – 20 Ağustos 2021

Uzun bir bekleyişin ardından sevilen diziye eşlik eden Nickelodeon uzun metrajlı filmi en sonunda artık Netflix’te. Yaklaşık bir buçuk saatlik film Dave Needham tarafından yönetiliyor ve orijinal oyundaki tüm favori karakterleriniz yer almaktadır.

Beckett – 27 Ağustos 2021

John David Washington, 2021’de Beckett’teki üçüncü Netflix orijinal filminde yer alacak. Yönetmen Ferdinando Cito Filomarino’nun bir komplo planına dahi olan bir gerilim filmidir.

He’s All That – 27 Ağustos 2021

Netflix bir süredir klasik seriyi yeniden yayınlıyor. Ancak Ağustos ayında Miramax’ın 1999 yapımı She’s All That filmini yeniden çekerek He’s All That’ı yeniden başlatacak. Orijinal oyuncularının bir kısmının geri dönmesine rağmen, kafalarda bazı soru işaretleri bulunmaktadır.

The Chair 1. sezon – 27 Ağustos 2021 

Game of Thrones yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss yine iş başında Serinin yıldız kadrosunda Sandra Oh, Holland Taylor, David Morse ve Bob Balaban gibi isimler yer almaktadır.

Hit & Run 1. sezon

Netflix’in Fauda ve The Killing’in yaratıcıları, geçtiğimiz günlerde bahsedilen dizinin DNA’sından türetilmiş gibi görünen bu yeni gerilim dizisini izleyici ile buluşacak. Başrollerinde Leo Raz ve Sana Leyson yer almaktadır.

Pray Away

Jason Blum ve Ryan Murphy’nin eşcinsel dönüşüm terapisinin dehşeti hakkındaki belgeseli ve “Eşcinseller için Dua Et” hareketinin eski liderleri ve kurbanlarının ifadeleri ile çekilmiştir. Kristine Stolakis’in yönettiği filmin prömiyeri Haziran 2021’de Tribeca Film Festivali’nde yapıldı.

Gone for Good 1. sezon

Netflix’e bir Fransız uyarlaması geliyor. Guillaume, en sevdiği iki kişiyi öldüren korkunç trajedinin altına bir çizgi çektiğini düşünür. On yıl sonra, aşk hayatını yeniden yaşamaya karar veren Judith annesinin cenazesinde aniden yok olur.

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu