Film & Dizi Önerisi

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Film Konusu ve Oyuncuları! Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi, 1976 yılının Nisan ayında film severlerin beğenisine sunulmuş olan komedi temalı bir sinema filmidir. Filmin başrollerinde Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Süleyman Turan yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Nereye Bakıyor Bu Adamlar film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi
Orijinal İsmi: Nereye Bakıyor Bu Adamlar
IMDb Puanı: 7,1 / 10
Yapım yılı: 1976
ilk vizyon tarihi: 1976 yılının Nisan ayında
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Osman F. Seden
Senarist: Ahmet Üstel
Yapımcı: Hürrem Erman
Yapım Şirketi: Erman Film
Başrol Oyuncuları: Zeki Alasya, Metin Akpınar, Süleyman Turan
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Film Konusu

Beşik kertmesinin masalsı bağlarıyla örülü bir evliliğin hayalini kurarak, Metin ve sadık dostu Zeki, İstanbul’un karmaşık sokaklarında kaderin çizdiği yolda ilerler. Büyük şehrin göz kamaştırıcı dünyasında, patronlarının öfkesinden kaçmak için sıra dışı bir reklam konsepti arayışına giren fotoğrafçı Tarık’la yolları kesişir. Tarık, onları kameranın objektifine çekerken, bu karşılaşma beklenmedik bir ün patlamasına dönüşür ve bir anda tüm ülkenin gündemine otururlar.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi

Artık herkes, bu iki arkadaşın gözlerini nereye diktiğini doğru tahmin edene verilecek muhteşem ödülün peşindedir. Zeki ve Metin, kendi marjinal dünyalarında yaşarken, reklam dünyasının acımasız oyunlarına hızla çekilirler. İkili, ne olduğunu anlamadan, reklam sektörünün kullandığı nesnelere dönüşmüşlerdir.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin yönetmen koltuğunda Osman F. Seden oturuyor. Senaryosunu ise Ahmet Üstel kaleme aldı. Filmin başrollerinde Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Süleyman Turan alıyor. Filmin yapımcılığını Hürrem Erman yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi, 1976 yılının Nisan ayında seyirci ile buluştu.

Oyuncu Kadrosu

Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin oyuncuları şu şekildedir;

Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu