Necat Gülseven

instagram takipçi hilesi

necat gulseven 1

Tam adı: Necat Gülseven
Doğum tarihi: ??. ??. 1980
Doğum yeri: Bismil, Diyarbakır, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Eşi: Ebru Yaşar (2015 – Halen)
Çocuk (ları): Hasan Poyraz Gülseven, Ebru Su Gülseven
Mesleği: Girişimci İş Adamı
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana

youtube-chanel

Sosyal Medyada

Başlıklar

Hakkında

Necat Gülseven Kimdir? Necat Gülseven, 1980 senesinde Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Eğitim hayatına doğduğu il olan Diyarbakır‘da başlamış ve daha sonra da İstanbul’a gelmiştir. Çok genç yaşlarda iş hayatına atılmak zorunda kalmıştır. İş hayatına ilk olarak “Gülseven Turizm, Otelcilik, İnşaat A.Ş” yi kurarak adım adım atmıştır.

Çok kısa bir zamanın ardından kurduğu şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur. 23 Haziran 2015 günü ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ile Muğla‘nın Marmaris ilçesinde bulunan Bozburun mevkisinde dünya evine girmiştir. Bu evliliklerinden 2017 senesinde Hasan Poyraz Gülseven ve Ebru Su Gülseven isimlerinde ikiz çocukları dünyaya gelmiştir. Düğünlerine sadece 25 kişiyi davet eden çift sade bir tören ile dünya evine girmişlerdir.

Necat Gülseven, 2019 senesinde iş kollarını arttırarak medya sektöründe de faaliyet göstermeye başlamış ve medya patronu olmuştur. 3N Medya isimli şirketi satın almıştır. Türkiye’de bilinen radyo ve kanallar olan Viva Radyo, Show Radyo, Bizimev TV ve TV 100 haber kanalını da satın almıştır. Satın aldığı bu radyo ve televizyon kanalları ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmektedir.

Küçüklüğünde zorluklar çeken Gülseven, doğduğu il olan Diyarbakır‘daki çocukları da unutmamıştır. Diyarbakır’a yapılmakta 4,5 dönüm arazi üstüne inşa edilmekte olan 12 sınıflık kapasiteye sahip ortaokul binasının inşaat maliyetlerini kendisi ve şirketinin karşılayacağını belirtmiştir.

Necat Gülseven, eşi Ebru Yaşar‘a pahalı hediyeler ile de sık sık gündeme gelmiştir. Diyarbakırlı ünlü iş adamı Gülseven, Ebru Yaşar‘a evlilik hediyesi olarak maliyeti 500 Bin ₺ olan bir tektaş yüzük almıştır. Lüks hayatı seven iş adamı Gülseven, yılbaşında da Yaşar’a 1 Milyon ₺’ye Maserati bir araba hediye etmişti. Ünlü iş adamının aldığı hediyelerde tabii ki bunlarla sınırlı değildir. Gülseven, Ebru Yaşar‘a Muğla’nın Bodrum ilçesinden satın alınan 15 Milyon ₺ değerinde bir yazlık, 165 Bin ₺’lik kol saati ve lüks bir tekne de hediye etmiştir.

2019 senesinin Temmuz ayında vergi kaçakçılığı yaptığı gerekçesi ile hakkında dava açılmıştır. Bir çalışanının üzerine şirket kurduğu iddaa edilen ünlü iş adamı Gülseven hakkında 10 yıla kadar hapis istemi ile dava açıldı.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=joFFmk7XpD8

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfoGoogle

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu