Nahide Babaşlı

instagram takipçi hilesi

nahide babasli 13

Tam adı: Nahide Babaşlı
Doğum tarihi: 22 Eylül 1996
Doğum yeri: Azerbaycan
Boyu: 1.68 m
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Şarkıcı, müzisyen
Aktif Yılları: 2018 yılından bu yana

youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Nahide Babaşlı kimdir? Nahide Babaşlı, 22 Eylül 1996 tarihinde dünyaya gelmiş, Azerbaycanlı şarkıcıdır. Eğitim hayatını Bakü Devlet Üniversitesi’nde Fizik Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 2018 yılında Youtube platformunda kanal açarak cover yaptığı parçaları yükleyip milyonlarca dinleyiciye ulaşmasıyla adını duyurmuştur. Azerbaycan asıllı şarkıcı Babaşlı, son dönemde müzik dünyasında adını başarıyla duyuran isimlerden olmuştur.

Her zaman hırslı biri olduğunu belirten Babaşlı, bugüne kadar müziğin hep hayatının bir parçası olduğunu söylemektedir. Daha önceden ses üzerine hiç eğitim almadığı ve konservatuara gitmediğini röportajlarında ifade etmiştir. Sesini ilk olarak yüzünü göstermeden kayıt alarak paylaşan Babaşlı, daha sonrasında kamera karşısına geçmiştir.

2018 yılında Murat Göğebakan‘ın seslendirdiği “Ay Yüzlüm” parçasına yaptığı coverı paylaşmasının ardından 57 milyon kişi tarafından dinlenmiş ve büyük başarı yakalamıştır. Ardından birçok cover parçayla Youtube kanalını büyüttükten sonra orijinal şarkılarını yapmaya başlamıştır.

2019 yılında ilk single çalışması olan Benim Hikayem isimli parçayı çıkartmıştır. Daha sonra milyonlarca dinlenen birçok şarkıya imza atarak Youtube’da dinleyicileriyle buluşmuştur. 2020 itibarıyla Babaşlı’nın Youtube kanalında 1.08 Milyon abonesi vardır.

Nahide Babaşlı, son olarak 9 Mayıs 2020′de Yaralı isimli yeni şarkısını ve klibini yayınlamıştır.

Diskografisi

  1. 2019 – Benim Hikayem
  2. 2020 – Yaralı

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=HECbG8XOahw&list=PLmZb7jpX5Ue_kllYE4P6noBm5W08tvgOq&index=2

https://www.youtube.com/watch?v=zkSPvIkXW-Y

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu