Yerli Erkek Ünlüler

Mükremin Gezgin Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Mükremin Gezgin
Tam adı: 
Mükremin Gezgin
Doğum tarihi: 8 Nisan 1998
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: Koç
Burcu: 1.72 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2020’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi tiktok

Hakkında

Mükremin Gezgin Kimdir? Mükremin Gezgin, sosyal medya fenomenidir.

Mükremin Gezgin, 8 Nisan 1998 günü Ankara’da dünyaya gözlerini açtı.

Eğitim hayatı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Ünlenmeden önce bir cast ajansına üyeliği olduğu biliniyor.

Gezgin, ünlenmek için her yolu denemişe benziyor. Son olarak şansını yoldan geçeni bile ünlü yapan TikTok mecrasında denemiş. Burada paylaştığı saçma ve ne olduğu belirsiz olan videolar ile nasıl olduysa bir şekilde ünlenmeyi başarmış.

15 yaşında iken nişanlandığına dair haberler var. Nişanlandıktan 8 ay sonra ayrılmış. Cinsel tercihlerinden dolayı sıkıntı yaşadığı biliniyor. Hatta cinsel tercihleri sebebi ile babası ile ilişkileri kopmuş.

Son günlerde çektiği videolar ile gündeme geldi. Erkek olmasına rağmen hamile mizanseni yaparak bu kutsal dönemi adeta ayaklar altına aldı. Bir süre sonra doğum yaptığı mizansenleri ile de bir adım daha iler gitti ve anne olduğunu söyleyerek tepki çekti. Başta Bergüzar Korel olmak üzere pek çok ünlü isimde bu duruma tepki gösterdi ve yetkilileri göreve çağırdı.

Bu duruma sessiz kalmayan savcılık Gezgin hakkında soruşturma başlattı. Daha sonra da İnstagram hesabını kapattı, Tiktok hesabını ise Türkiye’den erişimi engelledi.

Pek çok kişide bu tarz saçma sapan içerik üretenlerin ne kadar para kazandığını merak ediyor. Mükremin Gezgin onu da hiç sıkılmadan açıklamış. Aylık olarak 100 bin ila 150 bin TL kazandığını söylemiş. Şimdi asıl soru soru sorulması gereken kişi sizce aylık yüz binlerce lirayı kazanan bu kişi mi yoksa ona bu parayı kazandıran kişiler mi?

Gezgin, yaptığı bu mizansen hamilelik olayı ile sadece kendi başını değil başkalarının başını da yaktı. Videolarda görünen sağlık personeli ve hastane yönetimleri için de soruşturma başlatıldı. Hastanede doğmuş olan yeni bir bebeği bile bu mizansene dahil ettikleri söylendi. Ünlü isimlerin yanı sıra pek çok vatandaşta tepki gösterdi.

Birde bu videoyu izleyen çocuklar var. Bu çocukların nasıl bir düşüncede olduğunu siz düşünün. Bu videoları izleyen küçük çocuklar normal bir hayat akışı bu şekilde ilerliyormuş gibi algılayacak. Belki de bu kişi gibi olmanın doğal olduğunu düşünecek. Bu tarz kişiler bu iğrenç hareketler ile ceplerini doldururken olan yine çocuklara oluyor. Çocuklarınıza telefonunuzu ya da tableti verdikten sonra ne yaptığını, ne izlediğini takip edin. Bu tarz kişilere denk gelmemesi neredeyse imkansız.

İnternette ve sosyal medya da bu kişinin yaptığı hareketleri savunan kişileri görebilirsiniz. O kişiler büyük ihtamelle onun çevresinde yer alan ve maddi kazanç elde eden kişilerdir ya da TikTok’un kapanacağı endişesini yaşayan fenomen olduğunu düşünen kişiler.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu