Alışveriş Rehberi

MottoCup ile İçecek Sunumlarınız Artık Daha Pratik

instagram takipçi hilesi

Karton üretimi ile gıda alanında birçok sunum ürünü üretilebilmektedir. Bardaklar, yemek kapları, noodle veya patates kutuları karton formlarıyla çok daha pratik bir kullanım sunar. Özellikle işletmeler, ağırladıkları müşteri sayısı fazla olduğundan karton bardak ile içeceklerin sunumunu yapabilir. Ağırlıklı olarak içecek tüketimi üzerine açılan kafelerde de bu bardaklar farklı boyutlarıyla birlikte müşterilerin tercihine sunulur.

mottocup

Geri dönüşüm özellikleri sayesinde de hem doğaya zarar vermez hem de tüketim sonrasında ürünlerin temizlenmesine gerek kalmadan sudan ve zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Plastik bardak ve karton seçeneklerinde ürünlerin üretimi, tüketilen içeceğe göre de seçilebilir. Evlerinizde daha sade tasarımlar tercih edebilirken, işletmeniz için özel tasarımları da bu ürünlerde kullanabilirsiniz. Mottocup, aklınızdaki tasarımları istediğiniz ürünlere aktararak üretimini gerçekleştiriyor. Bu sayede içecek sunumlarınız hem daha pratik hem de dikkat çekici oluyor.

Karton Bardak Kullanmanın Avantajları

mottocup fiyat

Karton veya plastik formlardaki gıda kaplarını kullanmanın oldukça fazla avantajı bulunur. Bu ürünler sayesinde seyahatlerde yanımızda kırılabilen formdaki bardak ve kupaları taşımamıza gerek kalmaz. Çift duvarlı karton bardaklar ile sıcak ve soğuğa dayanıklı, kolay kolay aşınmayan malzemesiyle kullanıcılar, içeceklerini rahatlıkla tüketebilir. Her şeyden önce bu ürünlerin taşınması da kolaydır.

Sleeve ile kullanımında elleriniz sıcak ve soğuğa karşı korunur. Karton bardak kapakları ile birlikte içeceklerin dökülmesi ve daha rahat içilebilmesi sağlanır. Dilerseniz karton taşıyıcılar ile birlikte de daha kolay taşıyabilir ve ikram edebilirsiniz. Kişisel kullanımları dışında elbette işletmeleriniz için de bu ürünleri baskılı karton bardak ve plastik bardaklar olarak kullanabilirsiniz. Bardakların dış yüzeyinize markanızın logosunu, sloganını veya istediğiniz tasarımı kullanabilme imkanınız vardır. Toptan alımlarında düşük maliyetlidir.

Özel Tasarımlı Pratik Plastik Bardaklar

Özel bir davet ya da konsept olarak düzenlediğiniz etkinliğiniz varsa sofralarınızdaki lezzetler kadar bunların sunulacağı ürünlere de özen gösterirsiniz. Her detayıyla uyumlu olmasını istediğiniz sunumlar için özel tasarımlarla üretilen karton ve plastik bardaklar tam da istediğiniz bu düzeni sağlar.

İşletmeleriniz için ya da günün anısına özel yaptıracağınız baskılı karton bardaklar, misafirleriniz için de hoş bir görüntü oluşturacaktır. İşletmeleriniz için ise zaten olması gereken en önemli detaylardan biridir. Markanızı yansıtan bir tasarımın bu ürünlerde kullanılması müşteri gözünde de daha kurumsal ve olumlu bir izlenim bırakır. Reklam aracı olarak da bu ürünler işinize yaramaktadır. Özel günlerde dağıtılan yemek ve içecekler ile birlikte insanlara markanıza dair detayları da aktarabilirsiniz.

En Özel Tasarımda Karton Bardaklar Mottocup’ta!

Karton teknolojisi ile üretilen yemek kap ve bardaklarında kurumsallığınızı en şık ve dikkat çekici şekilde yansıtan Mottocup, kalitesiyle ön plana çıkmaya devam ediyor. Toptan alımlarınızda en düşük maliyetlere erişebileceğiniz avantajlara sahip olabilirsiniz.

İster evinizde kullanın isterseniz de işletmelerinde, özel davetlerinizde, bu ürünler içecek sunumlarınızda misafirlerinizin daha rahat tüketimini sağlayacaktır. Tasarım noktasında dilerseniz kendi tasarımlarınızı da iletebilirsiniz. Ya da Mottocup’un sunacağını tasarımlardan da faydalanabilirsiniz. En özel tasarımdaki karton bardakları avantajlı fiyatlarıyla almak isterseniz şimdi Mottocup sayfasını ziyaret edebilir, alışverişinize başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu