Yemek Tarifleri

Misafirliq İle En Lezzetli Sofralarınızı Kurun

instagram takipçi hilesi

Davetlerinizde lezzetli sofraları oluşturmak artık çok daha kolay ve pratik bir hale geldi. Evinizde ya da herhangi bir mekanda davet verecek olun, catering hizmetiyle daha lezzetli sofraları tercih etmiş olup, zamanınızı daha çok misafirlerinize de ayırmış olursunuz. Davet  veya özel gün organizasyonlarında mekan süslemesi, oturma düzeni, etkinliklerle birlikte yemek menüsü oluşturmak oldukça uzun bir süreci gerektirir.

yemek menusu siparis verin misafir yemek menusu

Hem menüde nelerin yer alacağına karar vermek hem de bunların yapım aşaması, davet sahipleri için zor gözükebilir. Ancak bu durum Misafirliq ile birlikte tarihe karışıyor. Profesyonel ekibiyle birlikte lezzetli sofraları en hızlı şekilde kuran catering firması Misafirliq, misafir yemek menüsü veya doğum günü menüsü gibi daha birçok seçeneğiyle birlikte en lezzetli sofraları kurmanıza yardımcı oluyor. Lezzet seçeneklerini online olarak sipariş edilir ve belirttiğiniz adrese istediğiniz zaman diliminde ulaştırılır. Misafirliq’in hız ve lezzet ayrıcalıklarıyla birlikte davetleriniz artık çok daha kolay ve profesyonel olacak.

Misafir Yemek Menülerinde En Geniş Seçenekler

Misafirlerinizi ağırlayacağınız davetleri çok farklı konseptlerle gerçekleştirebilirsiniz. Daha çok yakınlarınızın olacağı davetler ile iş amaçlı gerçekleştirilen davetlerde konsept ve yemek menüsü olarak da farklılık olabilir. Misafirliq bu noktada sizlere onlarca farklı seçenek sunarak işinizi kolaylaştırmaktadır.

Misafir yemek menüleri olarak eğer iş amaçlı bir organizasyon için tercihiniz olacaksa, davet menüleri içerisinde kokteyl modern menü, kokteyl geleneksel menü, tatlı büfesi, parti menüsü gibi seçenekler, açık büfe menüleri içerisinde de geleneksel açık büfe menü, modern açık büfe menü, ofis toplantı menüsü gibi seçenekler ihtiyacını karşılayabilir. Bir diğer yanda da misafir, nişan, iftar, brunch, piknik gibi organizasyonlarınız için de davet menülerinde sandviç ve piknik paketi, sofra menülerinde iftar menüsü, geleneksel sofra menüsü, kına parti menüsü, nişan partisi menüsü, brunch menüsü tercihinize sunulmaktadır.

Doğum Günü Menüleriyle En Eğlenceli Davetler

Doğum günü organizasyonlarınız için Misafirliq’te davet menü paketlerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Çocuklar için yapılacak doğum günlerinde büyükler ve küçükler olmak üzere iki farklı doğum günü menüsü seçeneği bulunur. İçerisinde en sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar yer alır. Böylelikle çocuklarınızın en özel günlerinden birinde onu ve misafir arkadaşlarını daha sağlıklı sofralarda buluşturarak eğlencelerine ortak olabilirsiniz.

Elbette seçenekler sadece belirli paketlerle de yapılmayabilir. Kendi menünü oluştur kategorisinden doğum günleri menüsünde dilediğiniz lezzeti tercih edebilir, çok daha özel bir doğum günü menüsü oluşturabilirsiniz. Tatlılar ve pastalar seçenekleri dışında atıştırmalıklar, ara sıcaklar, zeytinyağlılar, mezeler ve şekersiz unsuz tatlar seçeneklerinde Misafirliq’e özel en lezzetli ürünleri listenize ekleyebilirsiniz.

Sofralarınızdan Eksik Olmayacak Lezzetler Misafirliq’te!

yemek menusu siparis verin

Davetleri düzenlerken yemen menüsü oluşturmak en düşündürücü ve yorucu işlerden biri olmuştur. En lezzetli seçeneklerden, bunların sunumuna, masa düzenine kadar birçok detay düşünülür. Davetlerde işin bu yönüyle zaman kaybetmek istemeyip ancak yine de en lezzetli sofraların yer almasını isteyenler catering hizmetiyle bu isteklerini artık çok kolay karşılayabiliyor.

Online catering firması Misafirliq ise sofranızdan eksik olmayacak lezzetlere avantajlarla ulaşabileceksiniz. Site üzerinden dilediğiniz menüyü veya oluşturduğunuz menüyü sipariş edebilir, istediğiniz zaman diliminde adresinize ulaşmasını talep edebilirsiniz. Hatta Misafirliq’in garson hizmeti seçeneğiyle de davetlerinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu