Film & Dizi Önerisi

Milf (MILF) Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Netflix yine mükemmel bir yapım ile adından söz ettiriyor. Milf filmi, “izleyecek komik ve güzel bir şey bulamıyorum” diye üzülenler için adeta “ben varım” diyor. Film Fransa’nın güneyinde geçiyor. 3 arkadaşı konu eden film, romantik komedi sevenlere hitap ediyor.  Bu yazımızda Milf film konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz.

Milf (MILF) Film Konusu ve Oyuncuları

Milf film konusu ve oyuncuları

Milf filmi 40 ‘lı yaşlarında olan 3 yakın arkadaşı konu ediyor. Bu gençler genellikle kendilerinden küçük erkeklerle ilişki kuruyorlar. Ancak her ilişkide olduğu gibi onların ilişkilerinde de kalp kırıklıkları peşlerini bırakmıyor. Kadınların heyecan arayışı zaman zaman üzüntüyü de peşinde getiriyor.

Şimdi ise tatile çıkarak macera arayışlarına burada devam edeceklerdir. Yine genç erkeklerle flört ederek tatillerini eğlenceli ve güzel hale getirirler. Bu kez macera arayışları farklı bir boyut kazanacaktır. Flört ettikleri erkekler kadınlara yeni şeyler öğretecektir. Çünkü bu erkekler basit taktikleri denemek istemişlerdir. Kadınlara birçok sıradan taktikle yakınlaşma çabasına girmişlerdir. Fakat erkeklerin karşısında adeta zor kadınlar çıkmıştır.

Milf (MILF) Film Oyuncuları

Milf film konusu ve oyuncuları

Milf (MILF) film konusu ve oyuncuları sıklıkla merak ediliyor. Filmin kadrosunda oldukça güçlü isimler yer alıyor. Özellikle yüzde tatlı bir tebessüm oluşurken romantizmin doruklarında bir film izlemek isteyenler için gerek kadro gerekse de eğlenceli konu içine çekmeyi başarıyor.

Bu isimlerden ilki Kanadalı Marie – Josée Croze. Josee Sonia rolüne hayat veriyor. Daha önce Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü‘ne layık bulunan oyuncu, Kimseye Söyleme ve Milf gibi filmlerde de rol almıştır.

Filmin oyuncularından Virginie Ledoyen ise Cécile rolü ile ilgi çekiyor. Virginie Ledoyen “Mon amour, mon ami” isimli şarkıyı seslendirerek büyük yankı uyandırmıştır. Daha önce 8 Kadın ve Kumsal filmlerinde de rol almıştır.

Dizinin diğer oyuncusu ise Axelle Laffont. Axelle Laffont Elise rolünü oynuyor. Bunun yanı sıra; Dady Cool ve Büyük Yarış gibi filmlerde de oynamıştır.

Waël Sersoub, Paul karakterine hayat veriyor. Oyuncu Iris filminde de oynamıştır.

31 yaşındaki Matthias Dandois yakışıklılığı ile adından söz ettiriyor.

Bunun yanı sıra dizinin diğer oyuncuları şunlardır:

Milf film

  1. Victor Meutelet – Markus
  2. Rémi Pedevilla – Thomas
  3. Florence Thomassin – Christine
  4. Jéromine Chasseriaud – Louise
  5. Mitty Hazanavicius – Nina
  6. Pauline Bression – Maya
  7. Claude Attia – M. Layrac

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Virginie Ledoyen ve Marie-Josée Croze oturuyor. Her iki yönetmen de hem oyunculuk hem de yönetme konusundaki başarısı ile uzun süre konuşulacağa benziyor.

İlgili Videolar

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu