Yerli Erkek Ünlüler

Mete Soydan Kimdir?

Onlar Ekranların Bilinmeyen Yüzü

instagram takipçi hilesi

mete soydan 2018 2
Tam adı: Ramazan Mete Soydan
Doğum tarihi: 26 Kasım 1970
Doğum yeri:
Boyu: 1,92 m
Ailesi:
Eşi:
Mesleği: Oyuncu, dizi oyuncusu, reklam oyuncusu,manken
Aktif Yılları:
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Mete Soydan kimdir? Birçok film ve dizilerde izlediğimiz tanınmış oyuncuların yanında bu mesleğe gönlünü ve yıllarını vermiş çok fazla ekranlarda yüzlerini göremesek de bu yolda kendilerini ilerletme de usta oyuncularımızda vardır. Dizi ve reklamlardan tanıdığınız oyuncu Ramazan Mete Soydan da bu kişilerden biri olarak oyunculuk senaristlik ve yönetmenlik adına emek harcayan oyunculardan biridir.

Uzun yıllar TRT ve birçok dizide oynayan usta oyuncularla aynı karelerde olma gururu yaşayan Ramazan Mete Soydan şu sıralar kendi film projelerinde çalışmalar yapmaktadır. Emektar sanatçı Mete Soydan şimdiki projeleri olan Ve Şeytan, Kurtkan ve Dilenci projelerini gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyor. Projelerinde sürpriz isimlerinde olacağı duyulan haberler arasında.

Tarık Akan İle Mektup Filmi

Oyuncu Mete Soydan 1997’de çekilen mektup filminde Tarık Akan ile oynamış ve yıllar sonra oyunculuk kariyerine devam ederek TRT kanallarının birçok programında yer alarak halen oyunculuğa devam etmektedir. En büyük hedefi ise şimdilerde projelerini gerçekleştirmek ve filmlerini çekmek.

Mete Soydan ilk oyunculuk kariyerine Erler Filmden Bir Başka Gece Adlı Televizyon Programı ile başladı. Daha sonra Kaygısızlar adlı dizide 4 bölüm oynamıştır. Tarık Akan ile oynadığı sinema filmi ile oyunculuğa devam eden Mete Soydan kariyerini birçok yerli diziler ile devam ederek sürdürdü.

Mete Soydan Rol Aldığı Dizi Ve Programlar 

  1. Bir Başka Gece TV programı 2002- 2003
  2. Kaygısızlar TV dizisi 1994-1999
  3. Mektup sinema filmi – 1997
  4. Kara Melek TV dizisi
  5. Uçurum TV dizisi
  6. Bizim Takım TV dizisi
  7. TRT Okul Seyyah
  8. iki İyi Çocuk sinema filmi 2018
  9. Cem yılmaz- Türkiye İş Bankası
  10. Miles&Smiles reklam

Videoları

Fotoğrafları

Selma

Sağlık kurumları işletmeciliği önlisans mezunuyum yazmayı ve araştırmayı seviyorum özellikle sağlık konularını yazmaktan büyük keyif alıyorum zaman zaman farklı konuları da okuyucularımla paylaşacağım.

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu