Mert Nadir Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Mert Nadir
Tam adı
: Mert Nadir
Doğum tarihi: ??. ??. 1997
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: –
Burcu:
Ailesi:
Eşi: 
Çocukları:
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Mert Nadir Kimdir? Mert Nadir, şarkıcıdır.

Mert Nadir Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Mert Nadir, 1997 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk yıllarından itibaren müziğin hayatının her alanında varlığını hissetmiş ve daha sonrasında enstrümanlarla tanışarak söz yazma ve beste yapma yeteneğini geliştirmiştir. TV müzik yarışmasına katılması ise bir süre önce gerçekleşmiş olup, bu yarışmadaki etkileyici performansıyla uzun bir süre boyunca başarıdan söz ettirmiştir.

Mert Nadir Kariyeri

Adım Adım, Gitme ve Ne Var gibi şarkıları, onun için hem sözleri, müziği hem de altyapısıyla büyük anlam taşıyan eserlerdir. Nadir, bu şarkılarda yaşadığı farklı ruh hallerini başarıyla temsil ederken, geçmişteki etkileyici deneyimleri, önemli kişilerle yaşadığı anıları ve verdiği kararları da işlemeye özen gösterir.

Mert Nadir, müziğinde alışılmışın dışında bir çizgi oluşturmayı hedefliyor. Şarkıları, zamana meydan okuyan yeni ve farklı sound’larla üreterek kaliteli ve yenilikçi eserlere imza atma amacını taşır. Her bir şarkısı, etkilendiği olayları ve kişileri derinlemesine ele alarak dinleyicilere özgün bir deneyim sunuyor.

Nadir, şarkılarında güncel ve global soundları tercih ediyor. Vokallerin öne çıktığı şarkılarında kullanılan synthler, sadece boşluğu doldurmakla kalmayıp, aynı zamanda altyapıyı zenginleştirerek dinleyiciye daha etkileyici bir deneyim sunuyor. Mert Nadir, müzikteki sınırları zorlayarak, dinleyicilere beklenmedik ve heyecan verici bir ses deneyimi sunma konusunda kararlılığını sürdürüyor.

2016 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Rising Star Türkiye müzik yarışmasına katıldı. İlk turda %80 oy alarak ikinci tura yükseldi. Fakat ikinci turda yarışmaya veda etti. Günümüzde de hala konser çalışmaları yaparak sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Mert Nadir Şarkıları

 1. “Tutundum Sana” – 2023
 2. “Bitti Rüya” – 2023
 3. “Dönemem” – 2023
 4. “Benim Ol” – 2022
 5. “Bozuluyo Dengem” – 2022
 6. “Olsun” – 2022
 7. “Seninle Ben” – 2022
 8. “Uçuyorum Sanki” – 2021
 9. “Siyah” – 2021
 10. “Ne Var” – 2020
 11. “Adım Adım” – 2020
 12. “Gitme” – 2020
 13. “Yüksel” – 2019
 14. “Hayal” – 2019

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu