Meriç Erkan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

meric erkan fotograflari 2022 13
Tam adı: Meriç Erkan
Doğum tarihi: 2 Temmuz 1969
Doğum yeri: Samsun / Türkiye
Boyu: 
Burcu: Yengeç
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu – Sunucu – Model
Aktif Yılları: 1990 – 2000
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Meriç Erkan kimdir? Meriç Erkan bir dönem çeşitli televizyon programlarında ismi duyulan oyuncu ve sunucudur. İsmi sıklıkla Ahu Tuğba ile birlikte anılan Meriç, son olarak değişen yaşantısıyla gündeme oturdu. Meriç, sakallı halleri ve dine yönelen davranışlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Meriç 2 Temmuz 1969 tarihinde dünyaya geldi. Samsun’da doğan model, eğitimini de Samsun’da aldı. İlköğreniminin ardından Samsun Maltepe Lisesi’nde eğitim gördü. Lise eğitiminin ardından çeşitli ajanslara kayıt oldu. Onun hayalleri arasında modellik yapmak vardı.

İlk olarak Meriç Erkan ismini Kuşum Aydın’ı programında duyulmaya başladı. Onun isminin duyulmasını sağlayan ise Ahu Tuğba ile ilişkisiydi. O yıllarda sıklıkla ismi Ahu Tuğba ile birlikte anıldı. İnişli çıkışlı olan bu ilişki, uzun süre magazin gündeminden düşmedi.

Televizyon programlarına sıklıkla katılır, davranışlarıyla ve sözleriyle adından söz ettirirdi. Esra Erol’da programında da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Programa katıldıktan sonra, olaylı bir şekilde stüdyoyu terk etti.

Hakkında durmadan çeşitli iddialar ortaya atıldı. Ekranda bulunduğu her gün yeni iddiaları da beraberinde getirdi.

2007 senesinde Ahu Tuğba ile birlikte tatile giderler. Bu tatilde kendisini kuma gömmek ister ve bu nedenle vinç getirir. Toprak yeteri kadar kazıldıktan sonra kendini gömerek, güneşin tadını çıkarır. Aslında kuma gömmesindeki amaç Ahu Tuğba’ya sürpriz yapmaktır.

Onun çılgın davranışları hem Ahu Tuğba’nın hem de magazin tutkunlarının daima ilgi çekti. Bir dönem çeşitli programlara katılarak “Aşkımm” şeklinde bağırırdı. Bu şekilde sevgisini ifade ettiğini söylerdi.

Meriç Erkan 2014 yılında He Şey Dahil programına katıldı. Çağla ve Alişan’ın sunduğu programda tansiyon hastası olduğunu belirtti. Hiperaktif tavırlarının tansiyon konusunda da hiper olduğunu belirtti. Ayrıca yine aynı programda bir dönemin fenomen kişilerinden olan BBG Caner’e hak verdiğini söyledi.

2015 yılında yine  Her Şey Dahil programına katıldı. Neden bekar olduğu konusunda konuştu. “Ben kıskanç biriyim. Temas sevmiyorum. Eşimin başkalarıyla tokalaşmak dahil temasa girmesini istemem” dedi. 49 yıllık bekarlığını da bu duruma bağladı. Ardından Hadise’nin şarkısında çılgın bir şekilde dans ederek yeniden gündemde yerini aldı.

2022 yılında ise hem adını hem de yaşantısını değiştirdiğini söyledi. İsmini “Mahmut Erkan” yaptı. İnsanlara pişman olacakları şeyleri yapmamalarını belirtti. İslamiyet’e daha uygun göründüğünü ve bu görüntüsünden gurur duyduğunu anlattı.

Meriç Erkan bütün her şeye tövbe ettiğini, son nefesi gelmeden hatalarının farkına vardığını anlatarak yeni bir yola girdiğini katıldığı programda söyledi.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu