Yerli Kadın Ünlüler

Meltem Akçöl Kimdir?

instagram takipçi hilesi

meltem akcol 1
Tam adı: Meltem Akçöl
Doğum tarihi: ??. ??. 1999
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,66 m
Burcu: 
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni, Oyuncu
Aktif Yılları: 2020 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Meltem Akçöl Kimdir? Meltem Akçöl, sosyal medya fenomeni ve oyuncudur.

Meltem Akçöl, 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.

İnsanlar tarafından ilk tanınması İnstagram’da yer alan Reel bölümünde paylaştığı videolar ile olmuştur. Paylaştığı videolar pek çok kişi tarafından izlenmiş ve bu sayede geniş kitleler tarafından tanınmıştır.

Hobileri arasında keşif yapmak ve fotoğraf çekmek yer almaktadır. Aynı zamanda giyinmeyi de çok sevmektedir. Birbirinden farklı kıyafetleri ile sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yaparak takipçilerine ilham vermektedir.  Sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra oyunculuk da yapmaya başladı. Kamera önü oyunculuk alanında eğitimler alarak kendisini geliştirdi.

İlk oyunculuk tecrübesini Kanal D ekranlarında başlayan Kırık Hayatlar isimli dizide başrol oynayarak yaşamıştır. Akçöl’e bu dizide Erdem Yılmaz Mine Çayıroğlu, Atsız Karaduman, Burcu Almeman, Murat Onuk,  Zafer Öztürk, Arbnora Ademaj, Erdi Ünver, Yeşim Çelebi, Hatice İrkin, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Bengi Ceren Uluğ, Mesude Tosun Türkmen, Sabriye Günüç ve Özlem Öztürk gibi isimler eşlik etmektedir.

Kırık Hayatlar dizisinde Deniz Yılmaz karakterine hayat vermektedir. Akçöl’ün özel hayatına dair çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Bu yüzden bir sevgilisinin olup olmadığı da bilinmemektedir. Genç oyuncu ileri ki dönemlerde de yeni projelerde ekranlarda yerini alacaktır.

Meltem Akçöl’ün Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2021 – Kırık Hayatlar (Deniz Yılmaz Karakteri) (Televizyon Dizisi)

Videoları

 

Fotoğrafları

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu