Yerli Kadın Ünlüler

Melek Özçağan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

melek ozcagan 1
Tam adı: Emine Melek Özçağan
Doğum tarihi: ??. ??. 1990
Doğum yeri: İzmir, Türkiye
Boyu: 1.76 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): Bir kızı var.
Mesleği: Dansçı
Aktif Yılları:
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Melek Özçağan Kimdir? Melek Özçağan, 1990 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Tam adı Emine Melek olması rağmen genellikle Emine ismini kullanmamaktadır. Karslıdır. İzmir’de ikamet eden genç isim dansçıdır.

21 Kasım 2016 günü yayınlanmaya başlanan “İşte Benim Stilim” yarışma programının 7. sezonuna yarışmacı olarak katılmıştır. TV 8 ekranlarında yayınlanan programın sunuculuğunu Öykü Serter yaparken jüri koltuğunda ise Kemal Doğulu, İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez oturmuştur. Kerimcan Durmaz ise haftanın bir günü konuk jüri üyesi olarak katılmıştır.

Melek Özçağan, “İşte Benim Stilim” adlı yarışma programında Aleyna Eroğlu, Selin Ençok, Aylin Ençok, Dilara Kayalı, Çağla Şen, Yağmur Gürgen, Dilara Taşkın, Simay Tokatlı, Duygu Çevik, Niran Yalaz, Nazlı Karataş ve Ecem Aka gibi isimler ile mücadele etmiştir. Yarışmanın finali 26 Mayıs 2017 günü yapılmış ve Simay Tokatlı birinci olmuştur. Özçağan, 2 Ocak 2017 günü yarışmaya veda etmiştir.

Özçağan, bir kez evlenmiştir. Bu evliliğinden bir kızı dünyaya gelmiştir. Genç dansçı, son zamanlarda İnstagram‘da paylaştığı fotoğraflar ve TikTok‘ta çektiği videolar ile sık sık gündeme gelmektedir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=vsBYSBIsTtI

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu