Film & Dizi Önerisi

Maviye Sürgün Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Maviye Sürgün dizisi Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ı buluşturan, Show Tv‘de yayınlanmaya hazırlanan, bir Türk dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Yaz sezonunda ekrana gelmesi planlanan yapımın; klişelerden uzak, entrikalı ve merak uyandıran bir kurgusu bulunuyor. Başarılı oyuncuların, gerçekçi performanslarını izleyeceğimiz projenin, yönetmen koltuğunda ise Nezaket Coşkun oturuyor.

Hiç bir şeyin düşünüldüğü gibi gitmediğini göreceğimiz dizi, adeta ”hayat; sen planlar yaparken, başına gelenlerdir” vurgusuyla ön plana çıkıyor. Atılan küçük adımların ya da yapılan küçük iyiliklerin, tüm yaşantımızda nasıl büyük izler bıraktığını da gözler önüne seriyor. Mutluluğun tanımını yeniden sorgulamanıza sebep olacak bu çarpıcı hikaye, ilk olarak Amerika kıtasında yayınlanıyor !

Maviye Sürgün dizisi aynı zamanda muhteşem manzaralarıyla izleyiciye bir görsel şölen yaşatmaya hazırlanıyor. Marmaris-Selimiye‘de çekimleri devam eden yapım; yaz aylarında, maviyle yeşilin buluştuğu, rüya gibi mekanları evlerinize getiriyor. Tutkulu aşkların, hayatın acımasız taraflarıyla birleştiği ve büyük sırların ortaya çıkmasına neden olduğu ilginç bir senaryo ile seyirciyi içine alıyor.

maviye sürgün dizisi
Türkçe İsmi: Maviye Sürgün
IMDb Puanı: 
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 2023
Yaş Sınırı: 7+
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: –
Yönetmeni: Nezaket Coşkun
Senarist: Barış Erdoğan, Murat Dişli, İlker Arslan
Yapımcı: Saner Ayar
Yapım Şirketi: 03 Medya
Başrol Oyuncuları: Damla SönmezCaner Cindoruk, Serkan Altunorak
Türü: Dram, gerilim, aşk
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Show Tv

Maviye Sürgün Dizisi Konusu Nedir?

Maviye Sürgün dizisi konusu..! Su Altı Taarruz Komutanlığı komandosu olan Ali, mesleğine gönül vermiş bir aile babasıdır. Ancak bir soruşturma geçirir ve bunun sonunda geçici süreliğine açığa alınır.

maviye surgun dizisi

Tam bu problemle mücadele ederken, çok sevdiği karısı Ayda’nın amansız bir hastalığa yakalandığı haberiyle sarsılır. Üst üste gelen sorunlardan dolayı, çocuklarını ve karısını alarak Çamlıkıyı’da butik otel işletmeciliği ile uğraşan, kayınpederi Salih’in yanına taşınmaya karar verir.

Ailecek taşındıkları Çamlıkıyı’da, ne yazık ki Ayda vefat eder. Tüm aile büyük bir yas sürecine girer. Karısını kaybetmenin verdiği derin acıyla yaşamaya çalışan Ali, bir gece denize açılır. Yüreğindeki sızı ile baş etmeye çalıştığı esnada ufukta sürüklenen bir bot görür. O gece denizde fırtına hüküm sürmektedir ve Ali bu fırtınaya rağmen, bir an bile düşünmeden, botun içindeki kadının hayatını kurtarır.

Geçirdiği kaza neticesinde geçici hafıza kaybına uğrayan kadın, Defne adında genç ve güzel bir kadındır. Ali onu kurtardıktan sonra otele getirir. Defne başına ne geldiğini, kim olduğunu ve daha pek çok şeyi hatırlayamaz. Ancak zaman içinde hafızası yavaş yavaş da olsa yerine gelmeye başlar.

maviye surgun dizisi

Kirli bir mazisi olan bu kadın, aslında tam manasıyla bir dolandırıcıdır. Geçmişte kaldığını düşündüğü Ozan ile bir gün kasabada tesadüfen karşılaşır ve bir çıkış yolu aramaya karar verir. Bundan sonra; Ali, Defne ve Ozan’ı, ortaya çıkan sırların, alevlenen aşkların ve telafisi olmayan olayların gölgesinde bir hayat beklemektedir.

Maviye Sürgün Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var ?

 • Caner Cindoruk
 • Damla Sönmez
 • Serkan Altunorak
 • Hakan Salınmış
 • Ayça Erturan
 • Bülent Şakrak
 • Gökşen Ateş
 • Berkan Bulut
 • Name Önal
 • Ruhi Sarı
 • Gürberk Polat
 • Gökçe Eyüboğlu

Maviye Sürgün Dizisi İle İlgili Video

https://www.youtube.com/watch?v=t8yR8IYqvd8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu