Yerli Erkek Ünlüler

Lucifer Michaelson Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Lucifer Michaelson
Tam adı
: Lucifer Michaelson (Gerçek Adı: Kaan Alkan)
Doğum tarihi: 5 Ekim 1990
Doğum yeri: Konya, Türkiye
Burcu: Terazi
Boyu: 1,9 m
Ailesi: –
Eşi: –
Çocukları: –
Mesleği: Model, Manken, Youtuber
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chaneldeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabitiktok

Hakkında

Lucifer Michaelson Kimdir? Lucifer Michaelson, model, manken ve youtuberdır.

Lucifer Michaelson Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Lucifer Michaelson, 5 Ekim 1990 günü Konya’da dünyaya gözlerini açtı. Gerçek adı Kaan Alkan’dır. Fakat adını resmi olarak Lucifer Michaelson yaptığı biliniyor. Yaklaşık 1,9 m boyunda olan Michaelson, terazi burcudur.

Lucifer Michaelson Eğitimi

Üniversite eğitimini radyo ve televizyon programcılığında tamamladı.

Lucifer Michaelson Kariyeri

Kendisini bu isimle tanıtan Lucifer Michaelson, eğlenceli videolarıyla büyük bir takipçi kitlesi kazanmıştır. 2011 yılında bir müzik programına katılmasıyla şarkıcılık tutkusu da açığa çıkmış ve müzik kariyerine adım atmıştır. Daha sonra ise model olarak kariyerini sürdürmüştür. Bu çok yönlülük, kariyerindeki başarının yalnızca sosyal medya ile sınırlı olmadığını göstermektedir.

Çekmiş olduğu videolar ile özel ve lüks yaşamı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Boynunda yer alan hac kolyesi ile Hristiyan olduğu düşünülüyordu. Fakat yaptığı açıklamada Müslüman olduğunu ve bir sembolün dinini değiştiremeyeceğini belirtmiş ve bu açıklaması ile tepki görmüştü.

Düzensiz yaşam tarzı ile de dikkatleri üzerine çeken Michaelson, Youtube kanalında yayınladığı videolar ile bilinmektedir. Vücudunu sık sık överek çektiği videolar sosyal medyada sık sık paylaşılmaktadır. Fakat son günlerde “geçen midpointe gittim” videosu ile dikkatleri üzerine çekti.

Lucifer Michaelson’ın adını sık sık duyduğumuz bir figür olmasının yanı sıra, bir hukuki olayla da dikkat çektiğini vurgulamamız gerek. Göz rengi değiştirme ameliyatından sonra dolandırıcılık suçlamalarıyla mahkemeye çıkarılan Michaelson, ameliyat hakkında danışmanlık yaptığı bir kişi tarafından dolandırıcılıkla suçlandı. Hakkında 7,5 yıla kadar hapis cezası istenen Lucifer Michaelson, ifade verdi.

Kimlik tespitinde aylık kazancını 50-100 Bin TL olduğunu belirten Michaelson, yurt dışında göz rengi değiştirme ameliyatı olduğunu belirtti. Aynı firma Türkiye’de de hizmet vermeye başladıktan sonra Lucifer Michaelson’ın resmini izinsiz olarak kullanmaya başladı. Daha sonra Maria Shirley Daniel isimli kişi kendisine mesaj attı ve gözlerini canlı görmek istediğini belirtti. Bir otelin lobisinde buluşan ikili, göz rengi ile ilgili görüşme yaptı.

Michealson’ın iddiasına göre ameliyatı yurt dışında yaptırdığını ve Türkiye’deki ile herhangi bir ilgisinin olmadığını belirtti. Fakat Maria Shirley Daniel vize sebebi ile ülkeden ayrılamadığı için ameliyatı Türkiye’de oldu. Ameliyattan işlemden memnun kalmayan Maria Shirley Daniel isimli kişi işlemi yapan kişiler ve Lucifer Michealson hakkında suç duyurusunda bulundu.

Lucifer Michaelson, işletme kendisinin resmini izinsiz kullandıkları için Maria Shirley Daniel’ın işletme ile birlikte kendisinin de işbirliği içinde olduğunu zannettiği için dava ettiğini iddia ederek suçlamaların hepsini reddetti.

Lucifer Michaelson Şarkıları

  • Salla Kalçanı
  • Don’t You Dare
  • Rahatsız Olsunlar
  • Universe
  • Derinde

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu