Yaşam

Leyla Aydemirin Katili kim?

instagram takipçi hilesi

Ramazan Bayramı’nın ilk günü kaybolan o masum kızımız Leyla Aydemir‘in ölümünden malesef hepimiz haberdarız. Herkes onu bulmak için çok çaba sarfetmiş ancak günlerce yapılan aramalar sonuç vermemişti. Aramalar sonuç verdiğinde Leyla’nın minik cesedi dere kenarında , köyünden 2 kilometre uzakta bulundu.

LeylaAydemirinÖlümNedeni

Bunun üzerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında şu açıklamayı yaptı:  “İlk belirlemelere göre bir tecavüz yok. Sanki sonradan oraya getirilmiş gibi bir izlenim söz konusu ama bunların hepsi otopsi sonucu, yapılacak çalışmalar sonucu belirlenecek. Ailenin başı sağolsun, ülkemizin başı sağolsun. Olayın hem kriminal boyutu hem de diğer boyutunu arkadaşlarımız takip ediyorlar. Çok ufak bir darp işareti var. Bu darp mıdır, değil midir; herhangi bir çarpma sonucu mu oluşmuş, otopsi sonucu belli olacak.” Sosyal medyada son zamanlarda gündem konusu Leyla’nın katilinin kim olduğu vr bunun ile bir çok son dakika gelişmeleri geliyordu. Leyla’nın katilinin kim olduğu büyük bir merak konusu ancak Ağrı valisinden gelen bir açıklama ” Leyla Aydemir’in katili kim?” sorusunun yanıtı oldu. Leyla Aydemir’in katili kim ve neden öldü? İşte ayrıntılarıyla Leyla Aydemir

LeylaAydemir

Türkiye’de büyük tepki uyandıran, yasa boğan minik bir kıç çocuğunun ölümü ile gelişmeler halen sürüyor. Günlerdir Leyla’nın ölüm nedeni en çok merak edilen konu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu yürek burkan olayla ilgili yaptığı açıklamada Leyla’nın cesedinin daha önce defalarca bakılan bir yerde bulunduğunu söylemiştir. Bu olay da cesedin oraya sonradan getirildiği sonucunu doğuruyor. Leyla Aydemir’in neden öldürüldüğü nasıl öldürüldüğü konusunda kesin bilgi Leyla‘nın otopsisi yapıldığında orteye çıkacak.

Leyla Aydemir’in Ölüm Sebebi Nedir?

Ağrı valisi Süleyman Elban tarafından Leyla’nın ölüm nedeni şu sözlerle açıkladı: “Ölüm nedeni çocuğun 8-10 gün aç bırakılması. Herhangi darp veya yaralanma izi mevcut değil. Bir vahşi hayvan tarafından yaralama da söz konusu değil. Çocukla ilgili herhangi bir istismar veya tecavüz emaresi yoktur. Kaçırılma şüphesi var” . Ölümünün arkasındaki kaçırılma şüphesinin ardından soruşturmada önemli bir ayrıntı göze çarptı. Kendini medyum, cinci hoca olarak tanıtan bir kadın Osmaniye’den Bezirhane köyüne gelmiş ve kaçıran kişi kimdir sorusuna cevap olarak akla ilk gelen zanlı bu kadın olmuş. Gözaltına alınan bu kadın, savcılık sorgusu bittikten sonra beraat edildi.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu