Film & Dizi Önerisi

Kuşatma: Nişancının Gözü Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
Kuşatma: Nişancının Gözü Film Konusu ve Oyuncuları..! Kuşatma: Nişancının Gözü filmi, 29 Nisan 2022 günü film severler ile buluşmuş olan aksiyon ve gerilim temalı bir sinema filmdir. Başrolde Jesse Metcalfe, Bruce Willis ve Chad Michael Murray birlikte rol alıyor. Filmin orijinal adı “Fortress: Sniper’s Eye” dır.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Kuşatma: Nişancının Gözü filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Kuşatma: Nişancının Gözü film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Kuşatma: Nişancının Gözü filmi
Orijinal İsmi: Fortress: Sniper’s Eye
Türkçe İsmi:
Kuşatma: Nişancının Gözü
IMDb Puanı: 7.1 / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 29 Nisan 2022
Yaş Sınırı: 
Süre: 1 saat 37 dakika
Yönetmeni: Josh Sternfeld
Senarist: Alan Horsnail, Randall Emmett
Yapımcı: Randall Emmett, George Furla, Chad A. Verdi, Luillo Ruiz
Yapım Şirketi: Grindstone Entertainment Group, Sherborne Media, Paprika Financing, The Pimienta Film Co., Verdi Productions, SSS Entertainment, SSS Film Capital
Başrol Oyuncuları: Jesse Metcalfe, Bruce Willis, Chad Michael Murray
Türü: Gerilim ve Aksiyon
Yapım Ülkesi: ABD

Kuşatma: Nişancının Gözü Film Konusu 

Kuşatma: Nişancının Gözü filminde, Robert, Fortress Camp’e düzenlenen bir saldırıdan haftalar sonra eski düşmanı olan Balzary’nin eski eşi Sasha’yı kurtarmak için zorlu bir göreve girer. Fakat kampın komuta merkezinde Sasha’nın kendi entrikalı planları olduğu fark edilir. Yeni bir saldırı ortaya çıktığı zaman Robert, bir daha hiç bir zaman göremeyeceğini düşündüğü tanıdık bir isim ile karşılaşır.

Kuşatma: Nişancının Gözü filminin yönetmen koltuğunda Josh Sternfeld oturuyor. Senaryosunu ise Alan Horsnail ve Randall Emmett üstleniyor. Filmin başrollerinde Jesse Metcalfe, Bruce Willis ve Chad Michael Murray yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Fragmanı da aşağıdan izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

Kuşatma: Nişancının Gözü filmi

Kuşatma: Nişancının Gözü Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Kuşatma: Nişancının Gözü filmi, 12 Mayıs 2017 günü film severler ile buluştu. Ana çekimlere Mayıs 2021’de Porto Riko’da start verildi. İlk iki film arka arkaya çekildi. Kuşatma: Nişancının Gözü‘nün çekimleri 2021 senesinin Kasım ayına kadar tamamlandı.

Highland Film Group’un filmin ABD ve Kanada’daki dağıtım haklarını satmak istediği 2021 Amerikan Film Pazarı’nda ilk bakış görüntüsü yayınlandı. Fortress: Sniper’s Eye, kendisine afazi teşhisi konduğu için oyunculuktan emekli olan Willis’in başrol oynadığı son filmlerden biri tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Oyuncu Kadrosu

Kuşatma: Nişancının Gözü filminin oyuncuları şu şekildedir;

Kuşatma: Nişancının Gözü filmi

  • Jesse Metcalfe – Paul Michaels Karakteri
  • Bruce Willis – Robert Michaels Karakteri
  • Chad Michael Murray – Frederick Balzary Karakteri
  • Natalie Burn – Sandra Karakteri
  • Kelly Greyson – Kate Taylor Karakteri
  • Ser’Darius Blain – Ulysses Karakteri
  • Michael Sirow – Ken Blain Karakteri
  • Welker White – Carole Karakteri
  • Natali Yura – Sash Karakteri
  • Felix Cortes – Bald Merc Karakteri

Kuşatma: Nişancının Gözü Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu