Alışveriş Rehberi

Kullanabileceğiniz En İyi 5 Duş Jeli

Bir duş jelinden ne beklersiniz? Beklentilerinizi karşılayacak olan 5 duş jeli aşağıda yer almaktadır.

instagram takipçi hilesi

Duş jeli, gün içinde parfüm dışında güzel kokmamızı sağlayan sabundan sonra işlevi en yüksek olan üründür. Duş jeli beklentileri genelde düşük olsa da sizler için en iyi olanlarını paylaştık. Aynı zamanda bakım yaparak, güzel koku sağlayan duş jellerinde, en doğru seçimi iyi marka ve sevdiğiniz koku üzerinden yapabilirsiniz.

Beklentilerinizi karşılayacak olan 5 duş jeli

Duru Duş Jelleri

Duru markası, genelde indirimleriyle karşımızda çıkmaktadır. Çoğu duş jelinde, güzel koku ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. Okyanus esintisi, orkide kokulu, Hindistan cevizli, meyve, süt-vanilya, argan yağlı, çilek-süt, lilyum bahçe kokulu, aloeveralı gibi birçok koku mevcuttur. Fiyat olarak ortalama 14 TL civarındadır.

Palmolive Duş Jeli

Uzun yıllardır kişisel bakım ürünleri çıkaran markanın, duş jellerinde ilk tercihler arasında yer almaktadır. Palmolive duş jeli, ölü deri temizleme konusunda oldukça geliştirilmiştir. Pamuk özlü, böğürtlen, Hindistan cevizi, aloeveralı, gül gibi kokular bulunurken, ayriyeten vücut besleyici ve bakımını yapan bal özlü duş jelleri de bulunmaktadır.

Fiyat olarak değişiklik gösterse de ortalama olarak 34,99 TL civarındadır.

Le Petit Marseillais Duş Jeli

Şirin ve renkli kutularıyla marketlerde ve kozmetikçiler de raflarda oldukça dikkat çeken duş jelleri arasında yer alıyor. Kokusunun kalıcılığı ile de müşteri tercihlerinde birinci sırada yer alıyor.  Vanilya sütlü, Beyaz şeftali- nektarin, frambuaz- şakayık, Akdeniz çiçeği, karpuz-fesleğenli, lavantalı, sütlü, mandalina ve misket limonu gibi kokuları mevcuttur. Bu kokular arasında müşteri tercihleri arasında ilk sırada sütlü olan yer almaktadır. Fiyat olarak ortalama 19,99 TL civarında satıştadır.

La Roche Posay Duş Jeli

Tamamen cildin temizlenmesi ve bakımı için üretilen ürünler arasında yer almaktadır. La Roche Posay markası genele yüz için çıkardığı bakım ürünlerinden dolayı bilinmektedir. Duş jeli konusunda da bu çizgisini koruyarak vücudun bakımını düşünmüştür. Koku olarak seçeneği yoktur. Parfüm ve koruyucu içermeyen ürünün içeriğinde, kaşınma ve tahriş karşıtı ürünler mevcuttur. Ortalama olarak 200 TL gibi fiyatlarla satıştadır.

Nivea Duş Jeli

‘’Cildi sabun gibi güçlü temizlerken, Nivea bakımı ile kurutmaz’’ sloganıyla duş jellerini satışa çıkaran Nivea markasının duş jelleri oldukça durudur. Temizleme, güzel koku gibi unsurların yanında aynı zamanda duş jelleri vücuda bakım yapmaktadır. 17,90 gibi fiyatlarla satıştadır.

https://www.youtube.com/watch?v=nkvmIqFjKx0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu