Film & Dizi Önerisi

Küçük İpuçları Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Küçük İpuçları Film Konusu ve Oyuncuları! Küçük İpuçları filmi, 29 Ocak 2021 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan gerilim, dram ve polisiye temalı bir sinema filmidir. Filmin başrollerinde Denzel Washington, Rami Malek ve Jared Leto yer alıyor. Filmin orijinal adı “The Little Things” dir.

Fazla zaman kaybetmeden Küçük İpuçları filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Küçük İpuçları film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Küçük İpuçları filmi
Orijinal İsmi: The Little Things
Türkçe İsmi: Küçük İpuçları
IMDb Puanı: 6,3 / 10
Yapım yılı: 2020
ilk vizyon tarihi: 29 Ocak 2021
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: John Lee Hancock
Senarist: John Lee Hancock
Yapımcı: Mark Johnson, John Lee Hancock
Yapım Şirketi: Gran Via Productions
Başrol Oyuncuları: Denzel WashingtonRami MalekJared Leto
Türü: Gerilim, Dram, Polisiye
Yapım Ülkesi: ABD

Küçük İpuçları Film Konusu

Küçük İpuçları filmi, sıkı kurallara bağlı bir polis memuru ile onun tam tersi bir karaktere sahip, suçluları yakalamak için kuralları çiğnemeye meyilli ortağı arasındaki zorlu mücadeleyi ele alıyor. Bu iki dedektif, bir seri katili yakalamak için işbirliği yaparken karşılaştıkları zorlukları aşmak zorundadır.

1990 yılında geçen bu film, bir genç kadının arabayla seyahat ederken takipçisi tarafından tehlikeli bir şekilde taciz edilmesi ve tesadüfen kurtulmasıyla başlar. Bakersfield’de görev yapan orta yaşlı dedektif Joe Deacon ise oldukça sıradan bir polistir. Joe, Los Angeles’e bir belge almak için gönderilirken, eski iş arkadaşlarının yaptığı konuşmalar ve dedikodular, Joe’nun geçmişte ün kazanmış dedektif “Deke” olduğunu ortaya çıkarır. Konuşmalar, Deke’in çözemediği bir seri katil vakasına odaklanması sonucu psikolojisinin bozulduğunu, aşırı stres nedeniyle kalp krizi geçirdiğini ve ardından eşinden ayrılarak şehri terk ettiğini belirtmektedir.

Küçük İpuçları filmi

Eski meslektaşları tarafından istenmeyen bir kişi olarak görülen dedektif Deke, yerini almış olan genç üniversite mezunu Jim Baxter ile tanışır. Jim, kente korku saçan yeni bir seri cinayet dalgası hakkında, eski dedektifin ne düşündüğünü öğrenmeye niyetlidir. Ancak Deke, seri cinayetlerin geçmişte kendisini derinden etkileyen olaylarla benzerlik taşıdığını fark eder. Cinayetlerin aşırı benzerliği, aynı katilin işi olabileceği düşüncesini uyandırır. Bu nedenle, dedektif Deke, Bakersfield’deki işinden yıllık izin alarak Jim ile birlikte bu olayları çözmek üzere harekete geçer.

Geçmişte çözülememiş olan cinayetleri araştıran Deke, Jim’in de yardımıyla şüpheli bir kişiye ulaşır. Albert Sparma, çevresindeki bir kuru temizlemecide tek başına çalışan biridir. Sparma’nın davranışları ve görünüşü, bu cinayetleri işlemeye yetenekli ve zeki bir kişi olduğunu gösterir. Polislerle oyunlar oynamaktan keyif alan ve oldukça rahatsız edici bir karakter olan Sparma, iki dedektif ile bir kedi-fare oyununa başlar.

Küçük İpuçları filminin yönetmen koltuğunda John Lee Hancock oturuyor. Senaryosunu ise John Lee Hancock kaleme aldı. Filmin başrollerinde Denzel Washington, Rami Malek ve Jared Leto yer alıyor. Filmin yapımcılığını Mark Johnson ve John Lee Hancock yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Küçük İpuçları filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Küçük İpuçları Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Küçük İpuçları filmi, 29 Ocak 2021 günü seyirci ile buluştu.

Oyuncu Kadrosu

Küçük İpuçları filminin oyuncuları şu şekildedir;

Küçük İpuçları filmi

  • Denzel Washington – Joe “Deke” Deacon of the KCSO Karakteri
  • Rami Malek – James “Jim” Baxter of the LASD Karakteri
  • Jared Leto – Albert Sparma Karakteri
  • Chris Bauer – Detective Sal Rizoli Karakteri
  • Michael Hyatt – Flo Dunigan Karakteri
  • Terry Kinney – LASD Captain Carl Farris Karakteri
  • Natalie Morales – Detective Jamie Estrada Karakteri
  • Isabel Arraiza – Ana Baxter Karakteri
  • Joris Jarsky – Detective Sergeant Rogers Karakteri
  • Glenn Morshower – KCSO Captain Henry Davis Karakteri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu