Film & Dizi Önerisi

Köy Düğünü Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Köy Düğünü Film Konusu ve Oyuncuları! Köy Düğünü filmi, 2022 yılı içerisinde film severlerin beğenisine sunulmuş olan komedi temalı bir sinema filmidir. Filmin başrollerinde Tuğba Melis Türk, Gökberk Demirci ve Asuman Dabak yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Köy Düğünü filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Köy Düğünü film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Köy Düğünü filmi
Orijinal İsmi: Köy Düğünü
IMDb Puanı: 3,3 / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 2022 yılı içerisinde
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Hasan Doğan
Senarist:
Yapımcı: Hasan Doğan
Yapım Şirketi: Juli Sanat
Başrol Oyuncuları: Tuğba Melis Türk, Gökberk Demirci, Asuman Dabak
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye

Köy Düğünü Film Konusu

Emre, bir ay sonra uzatmalı sevgilisi Esra ile evlenmeye kararlıdır. Çeşme’nin en zarif oteli rezerve edilmiş, davetliler belirlenmiş ve her ayrıntı, Esra’nın mutluluğunu garanti altına alacak şekilde düzenlenmiştir. Emre, köyde yaşayan ailesine düğün davetiyesi dağıtmak için yola çıkar, ancak Esra, köye gitmeyi kesinlikle reddeder.

Köy Düğünü filmi

Emre, Esra’nın harcamaları yüzünden şirketin büyük borçlar altında olduğu bir döneme girmiştir ve işleri tehlikededir. Dedesi, eğer düğünü köyde yaparsa Emre’ye büyük bir arazi hediye edeceğini söyler. Emre, Esra’yı ikna edemeyince, ailesine Irmak’ı Esra olarak tanıtarak sahte bir düğün düzenlemeye karar verir. Bu yolda ilerlerken, Emre, Irmak ile daha da yakınlaşır ve gerçek aşkını bulur. Ancak Esra, düğünü basmak için gelir ve işler iyice karışır.

Köy Düğünü filminin yönetmen koltuğunda Hasan Doğan oturuyor. Filmin başrollerinde Tuğba Melis Türk, Gökberk Demirci ve Asuman Dabak yer alıyor. Filmin yapımcılığını Hasan Doğan yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Köy Düğünü filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Köy Düğünü Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Köy Düğünü filmi, 2022 yılı içerisinde seyirci ile buluştu.

Oyuncu Kadrosu

Köy Düğünü filminin oyuncuları şu şekildedir;

Köy Düğünü filmi

Köy Düğünü Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu