Kötülük Diye Bir Şey Yok Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kötülük Diye Bir Şey Yok Film Konusu ve Oyuncuları! Kötülük Diye Bir Şey Yok filmi, 1 Aralık 2023 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan dram temalı bir sinema filmidir. Filmin başrollerinde Ryûji Kosaka, Rei Nishikawa ve Hitoshi Omika yer alıyor. Filmin orijinal adı “Aku wa sonzai shinai” dır.

Ryūsuke Hamaguchi, Ocak 2023’te, Eiko Ishibashi’nin bestesi eşliğinde çalıştığı canlı müzikle desteklenen 30 dakikalık bir kısa film projesine başlamıştı. Ancak, çekimler ilerledikçe, proje beklenenden daha büyük bir ölçeğe ulaştı ve Hamaguchi, bu filmi diyaloglu bir uzun metrajlı filme dönüştürmeye karar verdi.

Temmuz 2023’te, Hamaguchi’nin sonbahar festival sezonunda dünya prömiyeri yapmayı planladığı iki yeni filmi duyuruldu: “Evil Does Not Exist” ve “Gift”. Bu filmlerden ikincisi, Ishibashi’nin canlı müziği eşliğinde diyalogsuz olarak tasarlanmıştır. Fil, dünya prömiyerini Ekim 2023’te Belçika’daki Film Fest Ghent’te gerçekleşti.

Fazla zaman kaybetmeden Kötülük Diye Bir Şey Yok filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Kötülük Diye Bir Şey Yok film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

kotuluk diye bir sey yok filmi 1
Orijinal İsmi: Aku wa sonzai shinai
Türkçe İsmi: Kötülük Diye Bir Şey Yok
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 1 Aralık 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Ryūsuke Hamaguchi
Senarist: Ryūsuke Hamaguchi
Yapımcı: Satoshi Takata
Yapım Şirketi: NEOPA Inc.
Başrol Oyuncuları: Ryûji Kosaka, Rei Nishikawa, Hitoshi Omika
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Japonya

Kötülük Diye Bir Şey Yok Film Konusu

Takumi ile kızı Hana, yaşamlarını Tokyo’ya yakın bir Mizubiki Köyü’nde sürdürmektedir. Doğanın döngülerine ve düzenine özen gösteren bu baba-kız, önceki nesiller gibi mütevazi bir hayat sürmektedirler.

Bir gün, kasaba halkı, Takumi’nin evinin çevresine bir glamping alanı kurma planlarını öğrenir. Glamping şirketinin iki temsilcisi, kasabaya gelerek bir toplantı düzenlerler. Ancak, bu proje planının, yerel su kaynağı üzerinde olumsuz bir etkisi olacağı ve yerel halk arasında isyanlara neden olabileceği anlaşılır.

kotuluk diye bir sey yok filmi 3

Şirketin projeleri, sadece bölgenin ekolojik dengesini değil, aynı zamanda yerel halkın yaşam tarzını da ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bu durum, Takumi’nin hayatını derinden etkileyecek sonuçlara yol açmaktadır.

Kötülük Diye Bir Şey Yok filminin yönetmen koltuğunda Ryūsuke Hamaguchi oturuyor. Senaryosunu ise Ryūsuke Hamaguchi kaleme aldı. Filmin başrollerinde Ryûji Kosaka, Rei Nishikawa ve Hitoshi Omika yer alıyor. Filmin yapımcılığını Satoshi Takata yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Kötülük Diye Bir Şey Yok filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Kötülük Diye Bir Şey Yok Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Kötülük Diye Bir Şey Yok filmi, 1 Aralık 2023 günü seyirci ile buluştu.

kotuluk diye bir sey yok filmi 2

Oyuncu Kadrosu

Kötülük Diye Bir Şey Yok filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Hitoshi Omika – Takumi Karakteri
  • Ryo Nishikawa – Hana Karakteri
  • Ryuji Kosaka – Takahashi Karakteri
  • Ayaka Shibutani – Mayuzumi Karakteri
  • Hazuki Kikuchi
  • Hiroyuki Miura
  • Yoshira Miyata
  • Taijiro Tamura
  • Yuto Torii

Kötülük Diye Bir Şey Yok Fragmanı ve Diğer Videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu