Film & Dizi Önerisi

Kötü Çocuk Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kötü Çocuk Filmi, başrolünde Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu’nun yer aldığı bir drama filmidir. Küçük yaşta babası tarafından terk edilen bir kız çocuğunun hiç ummadığı bir anda babasını karşısında bulmasını ve gelişen dramı kendine konu edinmiştir.

Genç yazar Büşra Küçük’ ün Kötü Çocuk adlı kitabından, beyaz perdeye aktarılan Kötü Çocuk adlı film 20 Ocak 2017’de sinema severler ile buluştu. Kötü Çocuk kitap hali yayınlandığı ilk günden bugüne gençlerin ilgi odağı haline geldi. Peki Kötü Çocuk  filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? tüm detaylar yazımızda…

kötü çocuk 2

IMDb Puanı: 2.2
Vizyon tarihi: 20 Ocak 2017
Filmin süresi: 2 saat 5 dakika
Yönetmeni: Yağız Alp Akaydın                                                                                                                Oyuncuları: Tolga Saritas, Afra Saraçoglu, Sarp Akkaya
Türü: Drama, Romantik ve Gençlik
Yapım Ülkesi: Türkiye

Kötü Çocuk Filminin Konusu

Kayla henüz dünyaya bile gelmemişken sorumsuz babası tarafında terk edilir. On yedi yaşına kadar zor şartlar altında annesi ile yaşamını sürdürmeye çalışır. Fakat yıllar sonra karşısında babasını gören Kayla çok şaşırır. Kayla kendisini henüz dünyaya gelmeden terk eden babasına çok fazla nefret duymaktadır.

Hayat şartları sebebiyle istemeden de olsa babası ile İstanbul’a taşınmak zorunda kalır. Yeni bir şehirde olmayacak kişilere aşık olan Kayla gönlünü Meriç adında gizemli bir hayatı olan gence kaptırır. Meriç’in hayatı gizemli olduğu kadar karanlıktır. Kayla büyük öfke duyduğu babasından sürekli annesş ile yaşadığı hayata geri dönmenin hayallerini kurar.

Yaşamı boyunca geçirdiği kötü koşulları okulun popüler çocuğu Meriç’ten gizleyerek aşkının peşinden girmeyi tercih eder. Meriç iyi bir genç değildi. Fakat Kayla bundan haberi olmasına rağmen hepsini göz ardı etti. Meriç ile yaşadığı aşk ile babasını cezalandıracağını düşünüyordu.

kötü çocuk öne çıkan

Kötü Çocuk Filminin Karakterleri

Kayla (Afra Saraçoğlu)

Annesi hamile iken babası tarafından terk edilen genç kız. Babasını ummadığı bir anda karşısında gördü. Hakkında fazla bilgiye sahip olmadığı bir gence aşık oldu.

kötü çocuk 3

Meriç (Tolga Sarıtaş)

Kayla’nın İstanbul’da gittiği lisede okuyan gizemli bir genç. Okulun yakışıklı ve popüler çocuğu. Başı beladan kurtulmayan ve psikolojik sorunları olan bir lise öğrencisi.

kötü çocuk 4

Vural (Sarp Akkaya)

Yıllar önce kızı dünyaya gelmeden terk eden sorumsuz baba. Yıllar sonra kızının karşısına çıkarak Kayla’nın hayatının değişmesine sebep olur. Kızına hiç sevgi gösteremez ve iyi bir baba olmayı beceremez.

kötü çocuk 6

Nazlı (Tülin Özen)

Kayla’nın annesidir. Kızını yıllarca maddi zorluklar altında büyüttü. Yıllarca tek başına ayakta durdu. Fakat yıllar sonra kızını maddi zorluklardan ötürü onu terk eden eşine vermek zorunda kaldı.

kötü çocuk 1

Neşe (Buçe Buse Kahraman)

 

Kayla’nın en yakın arkadaşı. Zor günlerde onun yanında olmuştur ve destek vermiştir.

kötü çocuk 5

Kötü Çocuk Fragman

Kaynak
Liste Film

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu