İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

Oğlak burcu bir erkek ve bir Koç kadını kolay bir ilişkiye sahip olmayacaktır. Bu iki burcun ortak paydada buluşması için çok çalışmak gerekiyor. Koç, yapılacak işin sonuçlarını planlamadan ve düşünmeden risk alacak, Oğlak ise hareketin sonuçlarının faydalı olacağını hesaplayıp sağlamadan hareket etmeyecektir. Oğlaklar, Koç kadınının çok hızlı ve çok riskli olduğunu düşünüyor.

koc burcu kadini ve oglak erkegi uyumu2

Oğlaklar yavaşlamayı ve planlanan hedeflerine doğru emin ve yavaş hareket etmeyi severler. Ancak her iki burçta da inatçılıkları nedeniyle olmak istedikleri yere geldiler. Hızları genellikle farklı olduğu için ulaşmak istedikleri nokta da farklı olabilir.

Koç Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

Oğlak erkeği ve Koç kadını burç eşleştirmesi her iki burç da inatçı ve otorite olmak istediği için oldukça zor bir durumdur. Oğlak burcu erkeği, Koç kadınını planlamadığı ve düşünmediği için eleştirebilir, bu nedenle iki burcun birbiriyle çatışmasına neden olabilir ve iki burcun uyum içinde yaşaması için ikisinin de dikkatli olması gerekir.

Oğlak erkeği ve Koç kadını arasında aşk uyumu sağlamak zor bir durumdur. Acı verici işlerde yer alamayan Oğlak erkekleri, Koç kadınlarının hızlı karar verme davranışlarından rahatsız oldukları için aşk uyumunu yakalamaları zordur. Sadık ve aşık olmalarına rağmen inatçılıkları ve otoriter arzuları bazen ayrılıklara yol açabilir.

Koç Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Cinsellik Uyumu

Hem Oğlak erkeği hem de Koç kadını kendine güvenen kişiliklere sahip olduğu ve her ikisinin de arzu yöntemi olduğu için cinsel uyumları çok güçlü bir yapıya sahiptir. Çünkü her iki burç da tutkulu ve sekse değer veriyor.

koc burcu kadini ve oglak erkegi uyumu3

Bunun için cilt uyumu ve yatağın uyumu oldukça sağlamdır. Ancak inatçılıkları ve yönetme arzuları nedeniyle bu iki burç uzun süre ittifak içinde yaşamamıştır.

Koç Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

Oğlak erkekleri ve Koç kadınlarının inatçılığı nedeniyle evliliklerinde uzun süre uyum sağlamaları imkansızdır. Çünkü iki takımyıldız birbirine zıttır. Her ikisi de evin içinde ve dışında hükmetme arzusunu paylaşıyor, bu yüzden büyük bir bölünme var. Bu nedenle uzun evlilik yaşı çok zordur.

koc burcu kadini ve oglak erkegi uyumu4

Koç Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Oğlak burcu erkekleri ve Koç kadınları, taban tabana zıt kişiliklere sahip olmalarına rağmen, dostluk ve uyum kurmada büyük başarı elde ederler. Ara sıra inatçı oldukları ve birbirlerine hükmetmek istedikleri ortaya çıksa da, arkadaşlıklarını kalıcı ve uyumlu tutmak için büyük çaba harcarlar.

Koç Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Oğlak erkekleri ve Koç kadınları zıt olmalarına rağmen, yine de anlaşabilirler. Ancak geçinmek için her iki burcun da onaylarını rafa kaldırması ve ihtiyatlı adımlar atması gerekiyor. Tanınmayı bıraktıktan sonra uzun vadede yerleşebilirler.

Koç Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu