İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Koç burcu ve başak burcu arasındaki dostluk kalıcıdır. Öte yandan, sevgili olduklarında baskın rolleri çatışabilir. Bu onların en küçük sebep için bile savaşmalarına neden olur. İki taraftan biri esaslı davranmazsa, ilişkileri kısa sürede sona erebilir.

Koç burcu

İki burcun ortak bir paydada buluşması her zaman kolay değildir. Ancak frekansı korurlarsa aralarında kırılmaz bir bağ oluşturabilirler. Ancak sevgili olduklarında arkadaş olarak kazandıkları enerji kaybolabilir.

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

Koç kadını gururlu ve güçlü görünmesine rağmen çok hassas ve duygusal olabilir. Aynı zamanda sevgilisinin kendisi için önemli olan her şeyle ilgilenmesini ister. Bir yıldönümünü unutmak veya Sevgililer Günü’nde hediye almamak onları üzebilir ve sinirlendirebilir. Benzer nedenlerle kavga ettiklerinde haftalarca gücenebilirler.

Yumuşak huylu Başak erkeği, uzlaşma yolunda ilk adımlarını atar. Genel olarak konuşursak, karı koca arasındaki ilişki istikrarsızdır. Koç kadını aynı anda hem sevilmek hem de sevilmek ister. Bunlardan biri eksik olursa kendi iç dünyasına çekilebilir. Başak erkeği, sevdiği herkesi mükemmelleştirmek isteyen ideal bir karakterdir.

Bir beyefendi gibi davrandığı ve kız arkadaşını bir prenses gibi hissettirdiği birçok zaman vardır. Zamanla aşk uyumu çok yüksek olan iki burç birbirine kırılmaz bir bağla bağlanabilir.

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

Çiftin ten rengine yetişmesi biraz zaman alabilir. Utangaç ve mesafeli Koç kadınının Başak erkeğine alışması ve güvenmesi birkaç haftadan birkaç aya kadar sürer. Ancak ilişkinin ilerleyen dönemlerinde daha mutlu, daha heyecanlı seks hayatları olabilir.

koc burcu kadini ve basak erkegi uyumu1

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

Başak erkekleri ve Koç kadınları, evlenmeye karar vermeden önce birbirlerini tanıdıklarından emin olmalıdır. Meraklı ve şüpheci olan Başak erkekleri, kıskanç olduklarında sert bir karakter haline gelebilirler.

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği İletişim Uyumu

Kültür ve sanat onların iletişiminin temelidir. Bu entelektüel çift, birlikte film izlemekten ve kitap okumaktan hoşlanıyor. Başaklar, iletişim söz konusu olduğunda daha istekli ve ulaşılabilirdir. Koç kadını her zaman güçlü görünmeyi sevdiği için arayan değil arayan olmak ister. Aradığınızda büyük kavgalar olabilir, ancak oraya ulaşamazsınız.

koc burcu kadini ve basak erkegi uyumu4

Başak erkekleri güçlü, kararlı ve bilgili kadınlardan hoşlanır. Sevgilisi ona bir kitap veya film önerirse paha biçilemez. Öte yandan, Koç kadını Homosapienstir. ve Başak erkeğinin analitik zekasından büyük ölçüde etkilenir. Başaklar esprili ve esprilidir. Koç kadınının duygusal güvensizliklerinin üstesinden gelmesi ve kontrol takıntısını bırakması gerekir. Başak, her dünya burcu gibi özgürlüğünü sever.

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Her ikisi de arkadaşlığa değer verir. Arkadaş olarak uyumlulukları çok yüksektir. Arkadaşlıklarının sevgili olma şansları çok azdı. Sevgili olduklarında, sık sık tereddüt ettiler ve tekrar arkadaş kalmaya çalıştılar.

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Başak erkeğinin mükemmeliyetçi yapısı, bir anlaşmaya varmalarının önündeki en büyük engeldir. Koç kadını doğayı tercih eder ve yaşamına yansıtır. Bunun dışında tatile gitmeyi ve birlikte seyahat etmeyi severler. Anlaşabilmeleri için birbirlerini dinlemeyi bilmeleri ve yürek burkan sözlerden kaçınmaları gerekir.

koc burcu kadini ve basak erkegi uyumu3

Koç Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu