Film & Dizi Önerisi

Kız Babası Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kız Babası Film Konusu ve Oyuncuları..! Kız Babası filmi, 2018 yılında film severlerin beğenisine sunulmuş olan komedi temalı bir filmdir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Kız Babası filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Kız Babası konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

kiz babasi film konusu 1
Orijinal İsmi: Kız Babası
IMDb Puanı: – / 10
Beyazperde Puanı: – / 5
Yapım yılı: 2018
İlk vizyon tarihi: 2018
Yaş Sınırı: –
Süre: 2 saat 15 dakika
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Süleyman Seçik, Uygar Ataş
Senarist: Gürkan Tanyas
Yapımcı: –
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Altan Erkekli, Derya Alabora, Melis Tüzüngüç
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Kız Babası Film Konusu

Kız babası filmi, kızını istemediği biriyle evlenmekten vazgeçirmeye çalışan bir babanın hikayesini konu almaktadır. Adil, ailesine bakabilmek için taksi şoförlüğü yapmaktadır. Eşi ve iki kızıyla mutlu bir hayat süren Adil, kızının sevgilisi olduğunu öğrenince hayatı büyük ölçüde değişir.

Adil’in kızı, Bahadır adında boksör bir çocukla tanışır. Fakat Adil, kızının sevgilisi Bahadır’ın tehlikeli bir kişi olduğunu düşünür. Kızının birkaç gün içinde Bahadır’ı sevmekten vazgeçeceğini umar. Fakat Adil, aldığı haberle tamamen yıkılır. Bahadır ona evlenme teklif etmiş ve genç kadın bu teklifi seve seve kabul etmiştir.

Adil bu evliliğe kesinlikle karşıdır. Adil evliliğe karşı tüm gerekçelerinde haklıydı ama kızının bu gerçekleri bilmediğini fark etti. Adil, bu evliliği engellemek için kızının gerçekleri görmesine sağlamakta kararlıdır.

kiz babasi film konusu 3

Oyuncu Kadrosu

kiz babasi film konusu 2

Kız Babası Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu