Alışveriş Rehberi

Kişiye Özel Hediye Önerileri

instagram takipçi hilesi

Özel günlerde hediyeleşmek neredeyse her adette vardır. Hem arkadaşlıkta hem de özel ilişkilerde maneviyatı yüksek bir hediye verilmek istenebilir. Birçok manevi hediye vardır. Bunlardan bir tanesi de kişiye özel hediyelerdir. Genellikle isim ya da fotoğraftan oluşan kişisel hediyeler, maddi bir süprizin yanına ya da tek başına armağan edilebilir. İşte kişiye özel hediye önerileri…

Kişiye özel hediye önerileri

1.Kişiye Özel Hediye Önerileri: Fotoğraflı Çiçek

kişiye özel hediye önerileri

Çiçek almak hem kadınlara hem de erkeklere oldukça özel bir jesttir. Ancak çiçeği kişisel hale getirmek tamamen sizin elinizde. Sevdiğiniz kişiye ya  da arkadaşınıza fotoğraflı olarak yaptıracağınız çiçek oldukça özel bir anlam ifade eder. İnternet üzerinden fotoğraflı çiçek yaptırabilirsiniz.

2.Gökyüzü Haritası

kişiye özel hediye önerileri

Doğduğunuz anda gökyüzündeki yıldızların konumunu hiç merak ettiniz mi? Artık birçok internet sitesi gökyüzü haritası hazırlıyor. Bu harita, doğduğunuz gün ve saat için özel olarak hazırlanıyor. İsim ve tarihin yazılı olduğu harita, tablo şekline getiriliyor. Bu sayede duvarlarınız anlamlı bir tablo ile süsleniyor.

3.Fotoğraf Kolajı

kalpli kolaj

Kişiye özel hediye önerileri denildiğinde akla fotoğrafların gelmesi kuvvetle muhtemeldir. Fotoğraflarınızdan beğendiklerinizi kolaj yaptırabilir, isterseniz de tablo haline getirebilirsiniz.

4. Kişiye Özel Hediye Önerileri: Anı Albümü

anı albümü

Karşınızdaki insanla gittiğiniz sinemadan ödediğiniz faturaya kadar her şeyi bir defter hazırlayarak armağan edebilirsiniz. Özelikle sevgilinize böyle bir sürpriz yapabilirsiniz.

5.Buzdolabı Süsü

kişiye özel hediye önerileri

Buzdolabının üzerine magnet ya da açacak yaptırabilirsiniz. Fotoğraflı ve tarihli bir sürpriz hazırlayarak, her mutfağa girişte akla gelecek bir sürpriz hazırlamış olursunuz.

6.İsim Yazılı Plaket

kişiye özel hediye önerileri

İster dostunuza isterseniz de sevgilinize isim yazılı bir plaket armağan edebilirsiniz. Hem hoş bir sürpriz hem de unutulmaz bir hatıra kalacaktır.

7.Kişiye Özel Hediye Önerileri: İsme Özel Ajanda ve Kalem

kalem ajanda

İsme özel her şey son derece anlam yüklüdür. Ancak defter ve kalemlerin üzerine isim yazdırılması her yaştan kişiye mükemmel bir sürpriz olacaktır.

8. İsme Özel Krem

krem 800x500 1

Bu madde özellikle kadınlar hediye almak isteyen kişiler için. Arkadaşınızın ya da hayatınızdaki kadının cilt tipini, cilt sorununu sevdiği kokuları belirleyin. Ardından internet üzerinden isme özel krem yaptırmaya başlayın. Kremin içeriğini sizin için hazırlayan firmalar, isim yazarak benzersiz bir hatıra oluşturur.

9.Telefon Tutacağı

telefon tutacağı

Telefon tutacağına isim ve soy isim yazdırılması son derece maneviyatı yüksek bir hediyedir. Özel olarak ahşap malzeme üstüne isim yazdırabilir, mükemmel bir hediyeye imzanızı atabilirsiniz.

10.Anahtarlık

anahtarlık

Anahtarlık hem ekonomik hem de unutulmaz bir sürprizdir. Her eve giriş çıkışta akla gelmeyi kim istemez ki? İsme ya da fotoğrafa özel bir anahtarlık yaptırarak armağan edebilirsiniz.

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu