Yerli Erkek Ünlüler

Kerem Kamışlı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

kerem kamisli 1
Tam adı: Kerem Kamışlı
Doğum tarihi: ??. ??. 1993
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: 
Ailesi: Emine Sabancı Kamışlı (Annesi), Erhan Kamışlı (Babası), Fethi Kamışlı (Kardeşi)
Sevgilisi: …
Mesleği: İş İnsanı
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Kerem Kamışlı Kimdir? Kerem Kamışlı, iş insanıdır.

Kerem Kamışlı, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Emine Sabancı Kamışlı, babasının adı ise Erhan Kamışlı‘dır. Fetih Kamışlı isminde bir de kardeşi vardır. Gerçek adı Kerem Sabancı Kamışlı’dır.

Üniversite eğitimini ABD’de yer alan Boston Üniversitesi İşletme Bölümü‘nde tamamladı.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü. 2019 senesinde babası Erhan Kamışlı‘nın sahibi olduğu Esas Holding‘de çalışmaya başladı. 2020 yılında Esas Holding’in yönetim kurulu üyeleri arasında girdi.

O günden beri Esas Holding Yönetim Kurulu üyeliği görevini icra etmektedir. Annesi Emine Sabancı Kamışlı ise Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır. Kamışlı, aynı zamanda Ali Sabancı’nın da yeğenidir.

Kamışlı’nın adı son günlerde işi ile çok alakasız olaylar ile anılmaktadır. Kamışlı, denize sıfır bir restoranda 2018 Miss Turkey güzeli Şevval Şahin ile yemek yerken Şevval Şahin‘in sevgilisi Yiğit Marcus Aral‘a yakalanmışlardı. Yiğit Marcus Aral, Kerem Kamışlı’yı oturduğu sandalye ile birlikte denize attı.

Yiğit Marcus Aral ile tek başına mücadele edemeyeceğini anlamış ya da adının açık olarak bu olaylar ile anılmasını istememiş olan Kamışlı, olaydan 3 ay sonra dört adamını Yiğit Marcus Aral‘ı dövmesi için görevlendirdi. Marcus, caddede yürüdüğü sırada bu dört adam yanına geldi ve “Kerem Beyin Selamı Var” diyerek saldırdı. Marcus, saldırından hafif yaralar ile kurtuldu.

Kerem Kamışlı’nın sosyal medya hesaplarına yukarıda yer alan ikonlara tıklayarak gidebilirsiniz. 

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu