blank

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası !

Abone olblank
blank

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası !

Gün geçmiyor ki yeni bir akım ortaya çıkmasın. Makyaj ve moda akımlarının hızına ayak uydurmak mümkün değil. Yaratıcılığını konuşturan sanatçı ruhlu insanlar ortaya attıkları yeniliklerle modaya yön vermeye devam ediyorlar. İşte bunlardan biri olan Örgü kaş modası

Moda adı altında sınırları zorlayan kişiler tarafından başlatılan çeşitli akımlar ise sosyal medya aracılığıyla kendisini dünya genelinde duyurmayı başarıyor. Çılgınlıkta sınır tanımayan insanalar tarafından desteklenince de ününe ün katıyor.

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası !

Son zamanlarda eski ince kaş modası tarih olmuş ve yerini kalın kaşlara bırakmıştır. Hatta öyle ki bu konuda da yeni gelişmeler olmuş ve dövme kaş modası ortaya çıkmıştır. Doğal yollara kalın ve yoğun kaşlara sahip olamayanlar tarafından kısa sürede büyük ilgi görmüştür.

Kaş konusundaki en yeni akım ise Örgü Kaş Modası!

İLGİLİ BİLGİ:   Kalıcı Yaz Makyajı İçin 6 Püf Noktası!

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası !

Kısa zamanda instagram alemini kasıp kavuran bu akımın yaratıcısı ise henüz 17 yaşında bir makyaj sanatçısı olan Eros Gomez. Kaşlara uyguladığı örgü motifleriyle adeta çığır açan sanatçı, ilginç görüntüler ortaya çıkarıyor.

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası !

Dalgalı kaş modasına karşı tepkisi ortaya koymak adına çıktığı bu yolda adeta kendi tarzını ortaya koydu. Böylece yeni bir akımın da temellerini ortaya atmış oldu.

Aslında şaka amaçlı olarak başlattığı bu akımda kısa sürede sosyal medyada adından söz ettirmeye başladı. Kaşlarını örgü haline getirmek için yoğun çaba sarf eden sakızdan saç jölesine kadar birçok ürünle denemeler yapan Eros Gomez, sonunda çareyi teknolojide bulmuş.

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası !

Photoshop uygulayarak kaşlarını örgü haline getirmeyi başarmış. Ve paylaştığı gönderiyle yüzbinlere ulaşıp tabiri caizse sosyal medyayı sallamış.

Aslına bakarsanız photoshop uygulamasını çok da hafife almamak lazım. Çünkü yaratıcılık ve teknoloji bilgisine dayanan bu akım gerçek hayatta henüz uygulanabilmiş değil. Ama gerçeğe dönüştürmek için çabalayanlar da var.

İLGİLİ BİLGİ:   Makyajınız Yüzünden Görünümünüzü Olumsuz Etkileyen 11 Faktör!

Bu yeni akımın sadece teknolojiyle uygulanabilir olarak kalmasını istemeyen bir blogger uzun uğraşlar sonucu bu akımı gerçek hayatta uygulamayı başarmış. Çektiği video ile de bunu nasıl başardığını takipçileriyle paylaşmış. Birazcık cesaretiniz var ise örgü kaşları denememeniz için hiçbir sebep yok.

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası !

Bazı kullanıcılar gökkuşağı renklerini kullanarak bazı kullanıcılar ise daha sade renkleri tercih ederek yaratıcılığını konuşturuyor. Oldukça göze çarpan modeller ortaya çıkaran örgü saç akımı bir süre daha gündemi meşgul edecek gibi görünüyor.

Gelmiş geçmiş en eğlenceleri akımlar arasına adını yazdıran örgü saç modelini belki bir gün siz de deneyebilirsiniz. Bunun için biraz yaratıcılık biraz da teknoloji bilgisine sahip olmanız yeterli.

Eğer cesaretiniz varsa uygulamayı gerçekte de hayata geçirebilir kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası ! ile ilgili videolar

Kaynak
olay.comsoleilartfashion
avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı