İnsan Kaynakları

Kariyerinizde GlobalBilişim İle Birlikte Yükselin

instagram takipçi hilesi

Bilginin güç olarak görüldüğü bir çağdayız. Artık sadece bir üniversite diploması ile birlikte iş bulabilmek gittikçe zorlaşıyor. Bu durumun olumlu veya olumsuz tarafları elbette vardır. Ancak sonuç odaklı olarak bakmış olduğunuzda tek bir alanda yeteneği olan ile birçok alanda kendini geliştirmiş bir çalışan olmak işlerin sonucunu da etkileyecektir. Bu durum aslında hibrid insan modeli olarak da nitelendirilir. Kendi alanınızın dışında eğitiminizi daha da değerli hale getirecek, bilgi dağarcığınızı genişletecek ve farklı görüşleri size kazandıracak eğitimler edinmeniz, iş arayışlarınızda da kendi işinizde de çok önemli bir artı olacaktır.

Global Bilişim Kariyer’de iş sahipleri, çalışanlar, öğrenciler gibi çok farklı kitlelere gerek duydukları eğitimi tecrübeli eğitimci kadrosuyla ulaştırıyor. Ankara’da yüz yüze eğitim esasına dayalı olan eğitim merkezinde her alandan bir eğitim bulabilme şansınız var.

MEB onaylı sertifika sunulan merkezde son zamanların popüler kazanç alanı Amazon eğitimi, özellikle kalabalık bir ekibe sahip olan yerlere yönelik insan kaynakları eğitimi veya mali işlerde daha yetkin olmak isteyenler için ise bilgisayarlı muhasebe kursu tarzı eğitimler vardır. Kariyerinizde yükselişinizi hızlandırmak isterseniz ekibimizle irtibata geçebilir, sizin için en iyi eğitimi belirledikten sonra eğitimlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Her Sektörden En Popüler Eğitimler

globalblisim 1

Global Bilişim Kariyer’de günümüzün gerektirdiği her türlü bilgi doğrultusunda eğitim içerikleri hazırlanır. Eskiye göre baktığımızda dijital bir dünyanın içerisindeyiz. Bilgiye ulaşmak ne kadar kolay olsa da burada sizin farkınızı ortaya çıkaracak olan nokta istikrarınızdır. Bilgileri özümsemedikten veya devamlı öğrenme ve gelişim halinde olmadıktan sonra diplomanız size çok daha bir şey katmamış olur. Burada alacağınız eğitimler sayesinde istikrarlı bir öğrenme serüveniniz başlamış olacak.

Her eğitim alanından uzman ve tecrübeli kişilerce sizlere aktarılacaktır. Birçok eğitimde uygulamalı olarak da sürece katılacak ve size donanım katacak bilgileri daha iyi kavramış olacaksınız. Global Bilişim’de her eğitim belirli bir kontenjan sayısıyla açılır ve maksimum sayıya ulaştıktan sonra eğitimler başlar. Öğrenme sürecine etki edecek kadar fazla kişilik sınıflar bulunmamaktadır.  Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri, Kurumsal Eğitimler ve Bilişim Eğitimleri kategorisi içerisinde çok farklı sektörlere hitap edeceğiniz eğitimleri bulabilirsiniz. Ve eğitimler sonunda da MEB onaylı sertifikaya da sahip olarak kariyer yolculuğunuzu çok güçlü bir seviyede gerçekleştirmeye başlayacaksınız.

CV’nizi Güçlendirecek Eğitimler

Herkesin hemfikir olduğu bir konu da artık eskiye göre çok farklı bir dünyada yaşıyoruz. Hayattan beklentileriniz, sizden beklentiler sürekli olarak değişiyor, gelişiyor. İş veren bakımından da çalışanların sahip olması gereken artık sadece bir diploma değil, farklı becerilerdir.

Bir kişinin eğitmenlik yeteneği yanında işaret dili eğitimi alması, operasyonel verimliliğini iyi yönetmesi ve ikna kabiliyetinin yüksek olması ona ayrı bir değer katacaktır. Global Bilişim içerisinde de bu anlamda üç kategori içerisinde onlarca farklı eğitime ulaşabilirsiniz. Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri içerisinde Diksiyon ve Etkili Konuşma Teknikleri Eğitimi, Grafik Tasarım Eğitimi, Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi, Türk İşaret Dili Eğitimi, SMMM Staja Giriş Eğitimi, Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi ve günümüzde oldukça popüler olan Sertifikalı CEM ve Gizli Müşteri Eğitimi gibi eğitimleri bulabilirsiniz.

Ayrıca diğer kategorilerde de Kurumsal Eğitimler’de Etkili ve İkna Edici Konuşma Eğitimi, Yöneticiler İçin İşe Alım Süreçleri ve Mülakat Teknikleri Eğitimi, Operasyonel Verimlilik Eğitimi, Sunum Dramatizasyonu Eğitimi; Bilişim Eğitimleri içerisinde C++ Programlama Kursu, Microsoft Ağ ve Sistem Kursu, Web Tasarım Kursu, Python İle Programlamaya Giriş, Yazılıma Giriş Eğitimi tarzı daha birçok eğitim kayıt işlemlerine hazır bulunmaktadır.

GlobalBilişim İle Birlikte Farkedileceksiniz!

Her gün yüzlerce kişi aynı iş yerine CV’lerini gönderiyor ve oradan gelecek bir cevabı bekliyor. Birçok kez duyuyoruz ki günümüzde sadece açık bir iş pozisyonuna yüzlerce kişi başvuruyor. Bunun için ayrı bir mülakat yapılarak en uygun aday tespit edilmeye çalışılıyor. Bu hem iş arayan hem de iş veren için ayrı bir yetkinlik durumudur. Şöyle ki iş alım sürecini iyi yönetebilmek de çok ayrı bir meziyettir.

İnsan ilişkilerinin iyi olması, beden dilini okuyabilme ve becerileri en iyi şekilde analiz edebilmek çok etkili olur. İşin karşı tarafında da mülakata giren aday için CV’sinin güçlü olması, kendi sektörünü destekleyen farklı yetkinliklere sahip olması ve iyi bir iletişiminin olması gerekir. Global Bilişim Kariyer’de tam da bunlara yönelik iş kollarının her aşamasına uygun bir eğitimi bulabilirsiniz. GlobalBilişim ile birlikte farkedilmeniz çok daha kolay olacaktır.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu