Kaplan İrlanda Dil Okulu

instagram takipçi hilesi

Kaplan İrlanda Dil Okulu da öğrencilerini başkent Dublin’de beklemektedir. Aynı zamanda Dublin’de yer alan Kaplan Dil Okulu öğrencileri, okulun bulunduğu merkezi konum sayesinde ders saatleri haricinde de ana dili İngilizce olan bir ülkede yabancı dillerini geliştirme imkanı elde edecek ve ülkelerine döndüklerinde ilerlemeyi bariz şekilde fark ederek hiçbir zaman pişmanlık duymayacaklardır. Deneyimli ve yakın ilgili öğretmenlerinin yanı sıra az mevcuda sahip sınıflar sayesinde Kaplan Dil Okulu’nda İngilizce öğrenmek hem çok keyifli hem de çok kolay olacak.

okul dil yabanci dil

Ne Tür Dil Kursu Paketleri Mevcut ve Dersler Haftada Kaç Saat İcra Ediliyor?

Birbirinden farklı İngilizce paketleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en sade olan ve en sık tercih edilenlerden bir tanes tatil İngilizcesidir. Tatil İngilizcesinde haftada 20 saat ders görülür. Genel İngilizce’de ise haftada 20 saat ders alınmakta, ayrıca 7 seans kadar yapısal çalışma icra edilmektedir. Yoğun İngilizce programında ise 20 saat derse ek olarak sekiz ayrı seçmeli ders imkanı tanır. Nihayetinde hedefi çok daha yüksek olanlar için sunulan eşsiz bir fırsat olan iş İngilizcesi’nde de haftalık 20 saate ek olarak iş İngilizcesi için 8 ders saati sunulmaktadır.

Seviye İlerlemesi Nasıl Tespit Edilebilir?

Dil okuluna giden her öğrenci doğal olarak hangi seviyede bulunduğunu ve ilerlemesinin ne durumda olduğunu merak etmektedir. Bu bağlamda sınıf içinde ilerlemelerin günlük olarak takip edildiği bir sistem meydana getirilmiştir. İrlanda dil okulları arasında en verimli sistemleri kullanan Kaplan Dil Okulu’nda her öğrenciye ait kişisel öğrenci kaydı bulunur. Bu kayıtlara öğretmenler ders içi sözlü katılım, sınıf içerisinde yapılan çalışmalar ve belirli aralıklarla yapılan seviye belirleme sınavlarında elde edilen skorları bir arada değerlendirerek notlar alırlar. Öğrenci dosyaları sadece seviyenin izlenmesi adına tek bir ölçüttür. Bunun haricinde projeler ve birtakım resmi sınavlar da öğrencilerin hangi seviyede yer aldığını rahatlıkla gözler önüne serecektir. Aynı zamanda İrlanda en iyi dil okulu olma konusunda son derece iddialı olan Kaplan Dil Okulu, öğrencilerine ilerlemeleri konusunda emin ellerde olduklarını hatırlatır ve şüphe duymamalarını tavsiye eder.

Kaplan Dil Okulu Vize Alınmasında Destek Oluyor mu?

Kaplan Dil Okulu, vize işlemlerinde de öğrencilerine destek olmaktadır. Ne de olsa İrlanda Türk vatandaşlarından vize talep eden bir ülkedir ve yeşil pasaport olarak bilinen hususi damgalı pasaport sahibi olanlar dahi vizeye tabidir. İşte eğitim danışmanları bu konuda öğrencilere gereken evrakları temin etmelerinde destek olacaktır. Aynı zamanda İrlanda vizesi için başvuru sürecinde de öğrencilere yardımcı olunacaktır. Elbette öğrencilerin ve ailelerinin vize işlemlerine dair merak ettiği pek çok konu bulunabilir. Bu konularda eğitim danışmanları ile iletişime geçerek çok daha detaylı bilgi almak mümkün olduğu gibi bu hususta pek çok bilgiye web sitesinden de erişmek mümkündür.

Kaplan dil okulu hakkında detaylı bilgi için https://www.realegitim.com/kaplan-international-colleges/ burayı ziyaret edebilirsiniz.

Konaklama İmkanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Konaklama paketleri ve ücretleri fiyatlara dahil değildir. Ancak Kaplan Dil Okulu, ayrıca talep eden öğrencilerine konaklama imkanları ayarlanması konusunda da destek olacak ya da doğrudan konaklama yeri teminini sağlayacaktır. Konaklama için son derece makul ve indirimli fiyatlar sunulmaktadır. Bu fiyatların neler olduğunu öğrenmek adına siteye kısaca göz atılması yeterli olacaktır. Ancak konaklama yerlerinde minimum yaş sınırları bulunduğu da hiçbir zaman unutulamaması gereken hususlar arasında yer almaktadır. Örnek olarak aile yanlarında kalacak öğrenciler için alt sınır 16 iken öğrenci yurtları için minimum konaklama yaşı 18’e yükselmektedir.

Öğrenciler Ne Gibi Konaklama İmkanlarına Sahiptir?

Öğrencilerine konaklama alanında da son derece geniş imkanlar sağlayan Kaplan Dublin Dil Okulu, bu anlamda öncelikle aile yanı konaklama seçenekleriyle öğrencilerinin karşısına çıkar. Aile yanındaki konaklamalarda tek kişilik ya da iki kişilik odalar tercih edilebilir ve günün her günü iki öğün yemek imkanı da sunulmaktadır. Aynı zamanda arzu eden öğrenciler pek tabii öğrenci yurtlarında da konaklama imkanı elde edebilir. Öğrenci yurtları da sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyenleri beklemektedir. Nihayetinde elbette öğrenciler kendi konaklama imkanlarını tamamen bağımsız olarak da seçme fırsatı elde edebilirler. Bu durumda Kaplan Dil Okulu, öğrencilerine yardımcı olabilmek ve yol göstermek adına iletişim bilgilerini de alacaktır.

Diğer İrlanda dil okulları için https://www.realegitim.com/irlanda-dil-okullari-fiyatlari/ burayı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu