Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı!

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Gerek ilişki yaşadığımız ya da yaşayacağımız, gerekse de hiç tanımadığımız herhangi birinde kadınların erkeklerde görmekten hoşlanmadığı ve bu davranışlarında maalesef bir çok erkeğe normal geldiği ya da bilinçsizce yapılmış olan bazı hareketler, kadınların erkeklerden soğumasına ve onları düzene sokmaya çalışmasına neden olmaktadır. Aynı durum tabii ki erkekler için de geçerlidir. Erkeklerin de kadınlarda görmekten çokta hoşlanmadığı bir çok davranış elbette vardır ama biz bu yazımızda şu an için bir tık daha öne çıkan Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı‘nı sizler için derledik.

Şimdi gelelim 10 madde de Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı nelerdir?

1. Cimrilik

kadinlarin erkeklerde sevmedigi davranislar cimrilik

Kadınların en büyük sorunlarından biride nitekim ”cimri erkek” sorunsalıdır. Yorucu ve sinir bozucu davranışlardır bunlar. Bir erkek sevdiği kadına karşı asla cimri olmamalıdır.

2. Dedikodu Yapmak

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari anneye dedikodu

Dedikodu kadınlara ait bir eylemdir. Erkekler de tabii ki hiş hoş durmuyor. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, kadınların yaptığı dedikodular erkeklerin yaptığı dedikodulardan çok daha masum. O yüzden bence bırakın bu eylem kadınlarda kalsın. Zira erkeklerde çok itici durabiliyor.

3. Yönetmeye Kalkışmak

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari anneye yonetmeye calismak

Biraz acımasız gibi gelebilir ama kendisine bir yumurta kırmayı bile beceremeyen erkeklerin biz kadınları yönetmeye kalkması tabi ki kadınlar tarafından  hiçte istenmeyen bir davranıştır.

4. Anneye Düşkün Olmak

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari anneye duskunluk

Annelerimiz, hepimiz için hayatımızın her alanında tabi ki her zaman önem arz etmekte ama gel gelelim bu düşkünlük amacı dışına çıkıyorsa, ister sevgiliniz olsun ister eşiniz dostunuz.. Bence bu davranışınıza karşı size mesafe koymak isteyeceklerdir.

5. İlgisizlik

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari ilgisizlik

Kadınların belki de en fazla yakındığı durumlardan biridir ilgisizlik. Her şey ilgi ister, herkes ilgi bekler. Hiç umursamadığımız bir çiçek bile ilgisizlikten ölürken, bu önemli davranış hassas olan biz kadınlar için daha da fazla önem arz ediyor.

6. Aşırı İlgi

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari asiri ilgi

Evet ilgi kadınlar için önemlidir ama her şeyin fazlası zarar olduğu gibi derecesi iyi ayarlanmamış olan ilgi de kadınların bunalmasına olanak sağlayan davranışlardandır. Eğer aşırı ilgi gösterdiğinizde kadınlar ilgiden hoşlanır gibi bir düşünceyle yola çıkıyorsanız muhtemel sonunuz terk edilmek olacaktır.

7. Kaba Davranışlar

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari kabadavranis

Bir çok erkek, kadınların sert erkeklerden hoşlandıklarını düşünseler de yapılan araştırmalar bu durumun tam tersi olduğunu söylüyor. Gerçek güç içinde kabalık barındırmayandır. Kadınlara karşı kibar davranmayan erkekler, maalesef kadınlar tarafından hayatlarından çıkartılmak istenmektedir.

8. Bakımsızlık

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari bakimsizlik

Aslında bu madde tüm insanlık için önemli ve eksikliği durumunda da rahatsız edici sonuçları olan bir davranış bozukluğudur. Davranış bozukluğudur diyorum çünkü kural ihlali yapılan her durum bana göre bir davranış bozukluğudur. Bakımlı ve temiz bir vücuda sahip olmak herkese karşı yapılması gereken insani bir görevdir.

9. Umursamamazlık

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari umursamaz

Kadınları en çok yoran davranışlardan biridir net! Bir erkeğin umursamaz olduğunu anladığımız durumda yapmamız gereken tek ve en önemli şey koşarak o ortamdan uzaklaşmaktır.

10.Dünyayı kurtarmış olan bir kahraman gibi davranmak

kadinlarin sevmedigi erkek davranislari superkahraman

Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı ile ilgili listemizin sonuncusuna geldik.

Erkek çocuklarının küçüklükten beri en çok istediği şey tartışmasız büyük bir kahraman olmaktır. Daha küçücükken oynadığı oyunlar bile kazanma odaklı ve güçlerini gösterecekleri oyunlardır. Ama hepimiz büyüdük, artık çocuk değiliz öyle değil mi? Gereksiz kahramanlıklardan uzak duralım ki sevdiklerimizi kaybetmeyelim 🙂

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=SkCgb2RUGkM

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu