İlişki Konuları

Kadınların İtici Bulduğu Erkek Tipleri

instagram takipçi hilesi

Kadınların İtici Bulduğu Erkek Tipleri! Kadınların erkeklerden hoşlanmamasına sebep olan birçok davranış vardır. Her kadının kişiliği ve beklentileri farklı olmakla birlikte, genel olarak bazı davranışlar kadınların gözünde yanlış ve itici olabilir. Bu davranışlar geri dönüşü olmayan yaralar açabilir ve kadınların erkeklere karşı güvenlerini sarsabilir. İşte kadınların itici bulduğu erkek tipleri…

Kadınların İtici Bulduğu Erkek Tipleri

Kadınların İtici Bulduğu Erkek Tipleri!

Bakımsız Erkekler

Kesinlikle ilk konu temizliktir. Bakımsız ve temiz olmayan erkekler kaybetmeye mahkumdurlar. Kadınlar, kendilerine özen gösteren, güzel kokan ve en önemlisi ağız ve diş temizliğine önem veren erkeklerle birlikte olmak isterler. O tırnaklar kesilecek, dişler fırçalanacak, deodorant kullanılacak, saç, sakal ve ense tıraşına önem verilecek. Yoksa pek şansınız yok. Bakım, kadınların dikkat ettiği en önemli şeydir. Bu maddeden ellendiğiniz de aslında diğerlerine bakmanıza gerek yok. Bakım işini çözmeniz bir zorunluluktur.

Ezik Erkekler

Kadınlar, kendilerini koruyan, kollayan ve her zaman yanlarında olan erkekleri severler. Günlük işlerinin dışında hiçbir şeyle ilgilenmeyen erkekler genellikle tercih edilmez. Erkeğe göre daha duygusal ve savunmasız olan kadınlar, bu tür erkeklere pek tahammül edemezler.

Dedikodu Yapan Erkekler

kadinlarin itici buldugu erkek

Her zaman güvenebileceği bir erkekle birlikte olmak isteyen bir kadın, başkaları hakkında konuşan ve laf getirip götüren erkeklerden hoşlanmaz. Bu tür erkekler kadınlar için itici bir özellik taşır. Erkek dediğin başkasının arkasından konuşmaz. Varsa bir sıkıntısı yüz yüze konuşur. Çevrenizde illaki vardır. Bir arkadaşınız ya da tanıdığınız birinin arkasından konuştuğu zaman o kişi o ortama gelince sanki o kişiye sallayan kendisi değilmiş gibi davranan. Sadece kadınlar için değil erkekler tarafından da itici görülür.

Sıkıcı Erkekler

Bir kadının isteyeceği son şey monoton, sıkıcı bir erkekle hayatını paylaşmaktır. Hayatında her zaman yeniliklere açık, meraklı bir erkekle birlikte olmak ister. Karşınızdaki kişinin de isteklerine cevap vermeniz gerekir. Sadece kendiniz istediğiniz zaman eğlenmek olmaz.

Asabi Erkekler

Kadınlar, erkeklerin ortalama bir sertlikte, maço ve bad boy olmasını isterler. Bu nedenle, her şeyi eleştiren, sürekli gergin olan erkeklerden hoşlanmazlar. Her şeyin bir dozu var dimi. Kadınlar maço seviyor deyip de ertafa posta koymayın. Sonu hastane de bitebilir. 😁

Cimri Erkekler

Para konusunda her oturduklarında hesap konuşan ve kız arkadaşlarının hesabını ödettirmeye çalışan erkekler, hiçbir kadının tercih etmeyeceği bir erkek modelidir. Küçük hesaplar yapan erkeklerden uzak durmak isterler. Napacaksın kardeşim parayı mezarı götüreceksin çıkar vur şu cüzdanı masaya. Şaka şaka. Nazikçe uzat 🙂

Ukala Erkekler

Her konuda uzman gibi davranan, çok bilmiş tavırları olan erkekler, kadınlar arasında itici bir özellik taşır. Daha mütevazi olan erkekler ise tercih edilir. İllaki etrafınızda vardır her şeyi bildiğini zanneden. Utanmasalar tekerleği de ben buldum derler. Bu kişiler de kadınlar tarafından aşırı şekilde itici bulunur.

Kavgacı Erkekler

Her şeyi sorun haline getirip tartışmaya başlayan tipler genellikle kadınları huzursuz ederler ve bu yüzden tercih edilmezler. Bu maddeden aslında yukarıda asabi erkekler başlığında bahsetmiştik. Bu birazda ilerlemiş hali olarak düşünebilirsiniz. Her durumda kavga etmeye meyilli bir kişiyi hangi kadın ister ki?

Değişken Tavırlar Sergileyen Erkekler

Arkadaşlarıyla samimi davranışlar sergilerken kadınlara karşı küçük düşürücü hareketler yapan erkekler, kadınlar arasında ilgi görmeyen bir erkek modelidir. Jöle erkek de diyebilirsiniz. Avcunuzda tutamazsınız o kadar sıvıdırlar ki parmaklarınızın arasında kayarlar. Bugün sizin yanınızdadır ertesi gün arkanızdan salladığı haberini duyarsınız. Kadınlar bu tipleri de sevmezler.

Kadınların İtici Bulduğu Erkek Tipleri İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu