İlişki Konuları

Kadınlar Ne İster?

Erkekler İçin Yol Gösterici Bir Yazı

instagram takipçi hilesi

Kadınları anlamak birçok erkek için başlı başına bir sorundur. Çünkü kadınlar, gece aşk dolu bir mesaj atıp, sabah olduğunda size hiç yüz vermeyebilir. Siz ise sorunun ne olduğunu anlayamazsınız. Aslında kadınları anlamak için kitaplar yazmaya, filmler çekmeye hiç gerek yoktur. İşte 11 adımda kadınlar ne ister? 

1- İlgi

Kadın ve erkeklerin yapısı hem fizyolojik hem de duygusal olarak birbirinden farklıdır. Bu konuda hepimiz hemfikiriz. Kadınların ilgi ihtiyacı da erkeklere kıyasla daha fazladır. Çünkü kadınlar gün içinde birçok şeye içerleyip, akşam olduğunda sıcak bir omuzda dertlerinin dinlenmesini ister.

sevgilinizi tanimak icin sormaniz gereken sorular

2- Anlayış

Kadınların anlayış ihtiyacı hiçbir zaman eksilmez. Ancak regl dönemleri gerçekten 2 kat anlayış gerektiren zamanlardır. Kimi kadınlar regl döneminde, kimileri ise regl döneminden önceki 1 haftalık süreçte aşırı duygusallık dönemi yaşarlar. Dışarıda gördüğü aç bir kediye bile günlerce ağlayabilecek duruma gelen kadınları komik bulmak yerine, yanında olmanız ve çözümler üretmeye çalışmanız gerekir. Tabi güzel bir çikolata ile birlikte:)

sevgili 13

3- Arkadaşlık

Kadınların birçok arkadaşı vardır. Her arkadaş ile birlikte farklı muhabbetler etmek onlar için büyük bir zevktir. Ancak sadece bir tane sevgilisi vardır. Kadın, sevgilisi ile her şeyi paylaşabilmeyi, tüm dedikoduları en son sevgilisine anlatmayı ve sevgilisinden fikir almayı bekler. Çünkü, bir erkek  kadınlara göre daha tarafsız ve açık sözlüdür.

sevgili 10

4- Hediye

Bir kadın için ekonomik durumu ne olursa olsun sevgilisinin aldığı hediyeler oldukça değerlidir. İlla pahalı hediyeler değil, bir oyuncak bebek bile onlar için çok değerlidir. Özellikle küçük bir not ile birlikte gönderilen hediyeler, kadınlar için aşık olma sebebidir.

sevgili 2

5- Yardım

Seven bir kadının, sevgilisine ya da eşine ihtiyacı vardır. Evet tam anlamıyla ihtiyacı vardır. Kadınlar yalnızken her şeyi kendileri yapabilir; kavanozları açabilir, tek başına seyahate çıkabilir. Ama hayatında birisi varken tamamen o kişiye ihtiyaç duyar. Özellikle zor zamanlarda saçları okşayarak fikirler veren, “üzülme ben hep senin yanındayım” diyen bir erkeğe her zaman kadınların ihtiyacı vardır.

sevgili 4

6- Güvenmek

Güven ihtiyacı; hem kadınlar hem de erkekler için büyük bir arayıştır. Birçok insan ile birçok paylaşımda bulunulabilir. Fakat her insana güvenilmez. Bu nedenle kadınlar için güvenmek oldukça önemlidir. Sadece ilişki içinde değil, ilişki bittikten sonra da güvenilirliğini koruyan bir erkek, her zaman için bir adım daha öndedir. Ayrıca size küçük bir tüyo: Kadınların yanında başkalarını anlatmanız ya da dedikodu yapmanız kadınları son derece soğutur.

sevgilinizle birlikte zaman geçirmekten hoşlanıyorsanz doğru kişiyle berabersiniz

7- Güvenilmek

Doğru kadını bulduğunuza inanıyorsanız ona güvendiğinizi de hissettirmeniz gerekir. Güvendiğinizi sözleriniz ile ve hareketlerinizle belli edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye güvendiğinizi hissettirmenin birçok yolu vardır. Bunlar arasında; sözlerine itibar etmek ya da bir sorumluluğa birlikte göğüs germek de yer alır.

sevgili 8

8- Olgunluk

Mutlaka duymuşsunuzdur erkeklerin geç olgunlaştığı ile ilgili sözleri. Sizin de bu sözden nasibinizi almamanız için  olgunluğunuzu sevdiğiniz kadına belli etmeniz gerekir. Nasıl mı? Gereksiz kıskançlıklardan sıyrılın, trip atmayı bir kenara bırakın ve sözlerine karşı anlayışınızı kaybetmeyin. Unutmayın ki siz bir erkeksiniz. İlişkide söz sahibi olan, ilişkiyi yöneten kişiniz.

semsiyesiz sevgiliyle yagmurda 700x508

9- Ailenizi Tanımak

Bir insanı tanımak kişinin evini ve aile yaşantısını da bilmeyi kapsar. Kadınlar için ilişkinin ciddiyetini ortaya koyan en önemli şey erkeğin ailesini tanımaktır. Hatta ailenizde güvendiğiniz kişiler ile sevgilinizi tanıştırmak kadınlar için oldukça önemlidir.

her özel günü sevgilizin ailesiyle geçirmek yerine buna bir düzen getirin

10- Kendini Güvende Hissetmek

Bir kadın için heybetli bir erkekten ziyade o vücudun içinde yatan kalp önemlidir. Özellikle sevdiği erkeğin yanında dünya yansa bir şey olmazmış gibi hissetmek onlar için aşık olma sebebidir.

sevgili 6

11- Önceliğin Kendiliğinde Olması

Bir erkek için birçok sevdiği şey vardır. Tuttuğu takımdan vazgeçemediği oyuncak arabasına kadar. Fakat bir kadın için öncelikler listesinde yer almak oldukça önemlidir. Kadın, erkeğin hayatındayken durmadan yerin sorgular. Ve istediği yerde olamadığını görürse zamanla uzaklaşmaya ya da kendini değersiz hissetmeye başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu