Hosting

Kadınlar Erkeklerde En Çok Nelere Dikkat Eder?

Google News

Erkek ve kadın ilişkilerinde, ilk buluşma veya ilk karşılaşma gibi zamanlarda kadınlar erkeklerin en fazla neresine bakıyor? Buna benzer sorular en çok merak edilmekte olan durumların başında gelmektedir. Erkek ve kadın karşılaşmasında kadınlar erkeklerin bedenlerinde kimi bölgelere daha fazla dikkat etmektedir. İşte o bölgeler;

Boy

erkek 8

Kadınların dikkat ettiği bir başka unsur ise erkeğin boyudur. Bundan dolayı genel olarak boyun uzunluğuna önem gösterirler.

Yüz Bölgesi

erkek 3

Kadınların erkeklerde en fazla dikkat ettikleri bölge yüz bölgesidir. Kadınlar erkeklerde saç sakal uyumuna büyük önem gösterirler. Yüz ve kafa şekline uygun olarak şekillenen sakal ve saçların uyumlu olması kadınlar için oldukça önemlidir.

Ayakkabılar

erkek 4

Kadınlar her konuda olduğu gibi ayakkabı konusunda da titizlik göstermektedir. Bundan dolayı erkeklerin giydikleri ayakkabıları ve ayaklarını çok fazla incelemektedirler. Temiz ve bakımlı olan ayakkabılar kadınların en çok temiz görmek istedikleri ve baktıkları yerlerdir.

Dişler

erkek 7

Temizlik kadınlar için çok önemli bir durumdur. Bundan dolayı kadınlar karşısındaki erkeğin dişlerine çok fazla odaklanırlar. İlk önce dişleri temiz mi? Dişlerinin bakımına özen gösteriyor mu? Gibi sorular eşliğinde dişlere çok fazla dikkat etmektedirler.

Eller

erkek 2

Tıpkı dişlerde olduğu gibi ellerin temizliğinde de kadınların erkeklerde ilk baktıkları bölge ellerdir. Elleri estetik mi? Tırnak yapısı düzgün m? Diyerek kadınlar erkeklerin ellerine çok fazla dikkat etmektedirler.

Göğüs Bölgesi

erkek 11

Kadınlar erkeklerin göğüs bölgesini çok fazla incelemektedir. Onlara göre kaslı bir yapıya sahip erkek oldukça çekicidir. Kadının kendisini güvende hissetmesini sağlayan bölge olan göğüs kısımları, en fazla dikkat edilen ve bakılan yerler arasında bulunmaktadır.

Kalçalar

erkek 9

Kadınların ilgisini çekmeyi başarabilen erkeklerin bir başka noktası ise kalçalarıdır. Kadınlar erkeklerin en fazla kalça bölümünün sıkı olup olmadığına bakarlar. Sert mi, sıkı mı? diye kontrol etmek için bu bölgelere çok dikkatli bakarlar. Çünkü erkeklerdeki kalça yapısı kavisli ve sıkı olmasını tercih ederler.

Omuzlar

erkek 10

Erkekler kadınlarda nasıl ince bel arıyorsa kadınlar da erkeklerde aynı biçimde geniş omuz aramaktadırlar. Geniş omuzlara sahip olan erkekler kadınların daha çok ilgisini çekmenin yanı sıra daha çok görsel anlamda cazip gözükmektedir.

Kıyafetler

erkek 6

Modayı yakından takip eden kadınlar, erkeklerin giymiş oldukları giysilere önem verdikleri için giysi seçimlerine oldukça fazla dikkat etmektedirler. Uyumlu mu? Modaya uygun giyiniyor mu? Gibi sorulara yanıt bulmak ve giysi tercihlerine çok fazla dikkat ederler.

Gözler

erkek 5

Kadınlar genel olarak etkilendiği yerlerden birisi de karşısındaki kişinin bakışları, bundan dolayı da erkeklerde en çok gözlere odaklanmaktadırlar. Yaptıkları ve söyledikleri arasında doğruluk payı arayan kadınlar gözlerden pek çok şeyi anladıkları için en çok gözlere bakılıyor.

Kadınlar Erkeklerde En Çok Nelere Dikkat Eder? ile ilgili videolar

Kaynak
neoldu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir