Film & Dizi Önerisi

Kadın İşi Banka Soygunu Filmi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kadın İşi Banka Soygunu Filmi Konusu ve Oyuncuları.. 2013 Türkiye yapımı, yönetmenliğini Taner Elhan’ın, yapımcılığını Şahin Alparslan’ın yaptığı komedi-dram türünde filmdir. Başrollerinde Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu yer almaktadır.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

Kadın İşi Banka Soygunu

Türkçe İsmi: Kadın İşi Banka Soygunu
IMDb Puanı: 2,5/5, 5,6/10
Yapım yılı: 2013
İlk vizyon tarihi: 17 Ocak 2014
Yaş Sınırı: +6
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Taner Elhan ve Şahin Alparslan
Senarist: Şahin Alparslan
Yapımcı: Cemal Okan
Yapım Şirketi: TAFF Pictures
Başrol Oyuncuları: Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu
Türü: Dram-Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal:

Kadın İşi Banka Soygunu Filmi Konusu

Nihal, Dürdane, Gülay ve Bilge çok yakın arkadaşlardır. Küçüklükten bu yana bütün zorlukları birlikte atlatmışlardır. Hayatları boyunca birbirlerine yardım eden bu dört kadın, başı belada olan Gülay karakterine yardım etmek için bir araya gelirler. Çünkü Gülay’ın eşi, Gülay ve iki buçuk yaşındaki oğlunu terk etti. Gülay ise annesinin evine yerleşti ve onunla yaşamaya başladı. Gülay meme kanseri geçirmiştir. Eşi ise onu memesiz kadın olmaz diyerek terk etmiştir. Annesinin evine yerleşen Gülay’ın, annesinin bunlardan haberi yoktur. Oğlu ise 2.5 yaşında olmasına rağmen henüz anne bile dememiştir.

kadin isi banka soygunu filmi konusu ve oyunculari2

Gülay’ın kredi kartı borcundan dolayı çeşitli sağlık sorunları yaşaması nedeniyle tekstil atölyesindeki makinelere de el konuldu. Gülay, bankayı soyarsa borcunu ödeyebileceğini söyleyen arkadaşına durumu açıklamak istedi. Kredi kartı borçları ve tüm borçlarını ödeyebilmek için tüm arkadaşlarını kefil göstererek krediler çekmiştir. Aynı zamanda hastalığı içinde paraya ihtiyacı vardır. Banka soyma şakası ise ciddileşir ve dört kadın bir banka soygunu planlamaya başlar. Ancak dördü böyle bir şeyi hiç düşünmemişlerdi ve arkadaşlıklarını yeniden gözden geçirmelerine neden olan bir sürprizle karşı karşıya kalırlar.

Macera dolu film dram-komedi türünde 17 Ocak 2014 tarihinde vizyona girmiştir. Yönetmenliğini Taner Elhan ve Şahin Alparslan yaptığı filmin yapımcılığını ise Cemal Okan üstlenmiştir. Başrollerinde Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu yer almaktadır. Filmin IMDb puanı 2,5/5, 5,6/10 puandır.

kadin isi banka soygunu filmi konusu ve oyunculari3

Kadın İşi Banka Soygunu Filmi Oyuncuları

kadin isi banka soygunu filmi konusu ve oyunculari4

  • Erdal Cindoruk (Banka müdürü)
  • Ayşen İnci (Meral)
  • Gökçe Eyüboğlu (Nermin)
  • Sadi Celil Cengiz (Banka Güvenliği)
  • Ali Erkin Saltukoğlu

Kadın İşi Banka Soygunu Filmi İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu