Film & Dizi Önerisi

Kader Postası Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kader Postası filmi, Boncuk Yılmaz ve Şahin Ergüney’in başrollerini paylaştığı dokunaklı bir dram. Zeynep’in çocukluktan yetişkinliğe uzanan hikayesini anlatır. İlk prömiyerini İstanbul Film Festivali’nde yaptı. Kader Postası oyuncu kadrosu ve detayları burada. Kader Postası Film Konusu ve Oyuncuları. Kader Postası filmi, 21 Aralık 2019 günü sinema severler ile buluşan olan dram ve romantik temalı bir filmdir.

Başrollerinde Boncuk Yılmaz, Benian Dönmez ve Şahin Ergüney yer alıyor. Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz. Çok vakit kaybetmeden Kader Postası filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Kader Postası film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Kader Postası Film Konusu ve Oyuncuları
Orijinal İsmi: Kader Postası
IMDb Puanı: 4,4 / 10
Yapım yılı: 2011
ilk vizyon tarihi: 21 Aralık 2019
Yaş Sınırı: –
Süre: 1 saat 44 dakika
Yönetmeni: Elif Akarsu Polat, Çiğdem Bozali
Senarist: Çiğdem Bozali, Elif Akarsu Polat
Yapımcı: Seda Peker, Ali Üstündağ
Yapım Şirketi: 
Us Film
Başrol Oyuncuları: Boncuk Yılmaz, Benian Dönmez, Şahin Ergüney
Türü: Dram, Romantik
Yapım Ülkesi: Türkiye

Kader Postası Film Konusu

Kader Postası filmi, Zeynep adlı bir kadının çocukluktan yetişkinliğe uzanan hayat hikayesini anlatıyor. Zeynep ve çocukluk arkadaşı Yusuf, birlikte büyümüş iki genç yetişkindir. Ergenliğe girdiklerinde arkadaşlıkları aşkı terk eder.

kader postasi filmi 4 768x321 1

Ancak Yusuf’un zamansız ölümü ikilinin yollarını ayırmasına neden oldu. Zeynep’in acısı onu ergenlikten çıkardı ve yetişkin bir kadın oldu. Zeynep acısını kağıda yazmaya başlar ve kaybettiği aşkı tutsaklara yazdığı mektuplarda bulmaya başlar. Bu durum Zeynep’i bir süre sonra müebbet hapis cezasına çarptırılan bir tutukluya götürür.

Kader Postası filmi, 2019 senesinde Los Angeles 15’inci Uluslararası Kadın Filmleri Festivali’nde “En İyi Yabancı Film Ödülü” nü kazandı. Filmin ilk prömiyeri İstanbul Film Festivali’nde gerçekleşti. Uluslararası gösterimi ise Los Angeles’ta yapıldı.

kader postasi filmi 2 768x336 1

Kader Postası filminin yönetmen koltuğunda Elif Akarsu Polat ve Çiğdem Bozali oturuyor. Senaryosunu ise yine Elif Akarsu Polat ve Çiğdem Bozali kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri Boncuk Yılmaz, Benian Dönmez ve Şahin Ergüney yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin yapımcılığını Seda Peker ve Ali Üstündağ birlikte yapıyor. Filmin fragmanını da aşağıdan yer alan videolar başlığı altından izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

Setup Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Kader Postası filmi, 21 Aralık 2019 günü sinema severler ile buluştu.

kader postasi filmi

Oyuncu Kadrosu

Kader Postası filminin oyuncuları şu şekildedir;

 • Boncuk Yılmaz – Zeynep Karakteri
 • Benian Dönmez
 • Sahin Ergüney – Yusuf Karakteri
 • Rana Kayacan
 • Koray Efe Yazgan
 • İdil Yade Kirnik
 • Baran Salman
 • Sedef Akalın
 • Tansel Öngel
 • Görkem Yeltan
 • İskender Han Kahramanoğlu

Kader Postası Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu