Işıl Reçber

Işıl Reçber kimdir?

ısıl recber, kımdır
Tam adı: Işıl Reçber
Doğum tarihi: 5 Ekim 1977
Doğum yeri: Gaziantep
Boyu: 1.80
Burcu: Terazi
Eşi: Rüştü Reçber
Çocuk (ları): Tuana Reçber, Mehmet Burak Reçber
Mesleği: Modacı
youtube-chanel Işıl Reçber
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Işıl Reçber

Hakkında

Işıl Reçber Kimdir? Gaziantep doğumlu eski kaleci Rüştü Reçber’in eşidir. 23 yaşında dünya evine giren Işıl Reçber’in 2 çocuğu vardır. Sık sık giydiği kıyafetlerle, yaptığı saç modelleriyle, makyajıyla konuşulan Reçber, kendisini modacı olarak tanıtıyor.

Işıl Reçber 5 Ekim 1977 yılında Gaziantep’de dünyaya gelmiştir. Antep ve Arnavut karışımı bir aileye doğmuştur. İki tane erkek kardeşi olan Reçber ailenin tek kızıdır. Çocukluk ve gençlik yıllarını Antalya’da geçirmiştir.
17 yaşında Rüştü Reçber ile Antalya’da tanışmıştır. 1997 yılında ise Rüştü Reçber ile nikah masasına oturan, Işıl Reçber’in 2 çocuğu vardır.

En büyük çocukları 19 yaşında olan Reçber çiftinin kızları, Koç Özel lisesinden mezun olduktan sonra Boston Üniversitesinde eğitim hayatına devam ediyor. İkinci çocukları olan Mehmet Burak ise henüz 14 yaşında olmasına rağmen babası gibi futbol aşkıyla yoluna devam ediyor. Futbol eğitimine Galatasaray Futbol Akademisinde devam eden Mehmet Burak, Barcelona’nın FCBEscola futbol okulundan davet almış.

Kendisini modacı olarak tanıtan Reçber, giydiği kıyafetler ile adından sık sık söz ettiriyor. Bir yıl önce açmış olduğu youtube kanalında ise 20 adet videosu ve 3,56 Bin takipçisi bulunuyor. 18 yaşında kendi ismine özel kurduğu parfüm firması vardır. Bu zamana kadar farklı kategorilerde de kendi tasarımlarını, sevenleriyle buluşturmuştur.

Videoları

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

https://www.youtube.com/watch?v=zqq4HNJmvwI

Fotoğrafları

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu