Alışveriş RehberiYaşam

İş Arkadaşınıza Alabileceğiniz 6 Ofis Armağanı

instagram takipçi hilesi

ofis 8

İş arkadaşlarımızla, belki de ailemiz ve yakın pek çok arkadaşımızdan daha fazla zaman geçiriyoruz. Yeri geldiğinde mesai saatlerinin dışında saatlerce fazla mesai yapıp iş arkadaşınızla omuz omuza veriyorsunuz ya da izin gününüzde işe birlikte gidiyorsunuz. Onların ofiste kendilerini iyi hissedebilmeleri bizi de pozitif bir biçimde etkiliyor. Burada amaç aynı ofis içinde iyi vakit geçirerek üretken olmak tabiki. İş arkadaşlarınızı mutlu etmek için ofis hediyelerinin arasından seçin, yeni yıla pozitif bir çalışma ortamında hep birlikte başlayın. İş arkadaşlarına alınacak en yaratıcı ofis hediyeleri burada.

1-) Her Şeyin Başı Sağlık: Hava Temizleyici

ofis 7

Ofis ortamı birçok insanın yer aldığı, kalabalık nedeniyle de alanda bulunan oksijen oranının  sık sık ve hızla azaldığı bir ortamdır. Taşınabilir, nemlendirici ve temizleyici bir hava iş arkadaşlarınız için muhteşem bir armağan olabilir. Ofiste geçirilen zamanı çok daha kaliteli bir hale sokmak için farklı hava temizleyicilerini değerlendirebilirsiniz.

2-) Aydınlatan Armağan

ofis 6

Çalışma ortamında önemli olan unsurların başında aydınlatma gelmektedir. İş arkadaşınızın mutlu ve verimli çalışmasını diliyorsanız kendisine masa üstü aydınlatma armağan edebilirsiniz. Masa üstünde olan çalışma şekli, zevki ile kullanım şekline göre bir aydınlatma olarak tercih edebilirsiniz.

3-) Aromaterapi Keyfi

ofis 5

Hava temizleme ve nemlendirme cihazı kadar düşünceli ve önemli bir başka armağan önerisi de çalışma bölgesini enfes kokularla zihnin daha rahat çalışmasına olanak sağlayan bir aromaterapi cihazı, arkadaşınızın ofisteki baş tacı olabilecek türden bir seçenek olacaktır.

4-) Kalemlik

ofis 4

Kalemliği küçümsememenizi öneririz. Kalemlik, kartvizitlik ve daha birçok fonksiyonu bünyesinde barındıran bir masa üstü set harika bir armağan olabilir. Düzenli bir çalışma masasını tercih eden iş arkadaşlarınızı mutlu edebilmenin yollarından birisi de bu alternatifte gizli.

5-) Stresle Mücadele

ofis 3

Yoğun geçen bir mesai gününde kimi anlarda nefes alabilmek ve rahatlayabilmek için birçok yol arar insan. Bu ortamda size yardımcı olabilecek ve iş arkadaşınıza verebileceğiniz yegane armağan stres küpü, stres topu ya da stres çarkı, herhangi birisini seçerek stresle mücadelenin startını da vermiş olun.

6-) Ofiste Egzersiz

ofis 2

Gün boyunca sandalye başında masa başı bir iş yapmak oldukça yorucu e sıkıcıdır. Boyun ve sırt için zorlayıcı bir duruşun önüne geçmek için mutlak suretle ayaklanarak hareket etmeli ve birtakım ufak egzersizler yapılmalıdır. Ofisin içinde egzersiz yapmaya yardımcı olabilecek malzemeler ile hem iş arkadaşınızın anatomisini korumaya teşvik edebilirsiniz hem de yaşayabileceği ağrılardan kurtarmış olacaksınız.

Kaynak
blog.gittigidiyor.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu