İpek Arkan

İpek Arkan Kimdir?

İpek Arkan
Tam adı: İpek Arkan
Doğum tarihi: ??. ??. 1997
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,73 m
Burcu: 
Ailesi: 
Sevgilisi:
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2020 yılından bu yana
imdb-logo İpek Arkan
youtube-chanel İpek Arkan
Sosyal Medyada
instagram-hesabi İpek Arkan facebook-sayfasi İpek Arkan twitter-hesabi İpek Arkan

Hakkında

İpek Arkan Kimdir? İpek Arkan, oyuncudur.

İpek Arkan, 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.

Genç oyuncu, Tümay Özokur‘un ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera önü oyunculuk eğitimi de dahil olmak üzere pek çok eğitim almıştır.

Bugüne kadar dizi oyunculuğunun aksine reklam oyunculuğu da yapmıştır. Aynı zamanda yakın dövüş tekniklerine de merak salmış ve kendisini bu yönde de geliştirmiştir. İyi derecede İngilizce bilen genç isim, baskı, resim ve heykel gibi alanlar ile yakından ilgilenmektedir.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini “Türkan Hanım’ın Konağı” isimli dizide yaşamıştır. Bu dizide Neşe karakterine hayat veren Arkan’a Arzu Yanardağ, Ayşen İnci, Münibe Millet, Günce Mutlu, Kenan Doğan Ciniviz ve Mürşid Ağa Bağ gibi isimler eşlik etmiştir.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Arkan, Kanal 7’de yayınlanan ve son zamanlarında reyting rekortmeni dizisi olan “Emanet” isimli dizi kadrosuna dahil olmuştur. Genç isim bu dizide Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Melih Özkaya, Berat Rüzgar Özkan, Tolga Pancaroğlu, Hilal Yıldız, Buket Dereoğlu, Osman Aydın, Zeynep Naz Eyüboğlu, İlker Yavuzoğlu ve Oğuz Yağcı gibi isimler ile birlikte kamera karşısına geçmektedir. Dizide Duygu karakterine hayat vermektedir.

Arkan, diziye girer girmez dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İpek Arkan’ın sosyal medya hesaplarına yukarıdaki ikonlara tıklayarak gidebilirsiniz.

İpek Arkan’ın Rol Aldığı Diziler

  1. 2021 – Emanet (Duygu Karakteri)
  2. 2020 – 2021 – Türkan Hanım’ın Konağı

Videoları

Fotoğrafları

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu