Yaşam

İnsanların, Doğayı Olduğu Gibi Bırakması ve Koruması İçin 10 Sebep!

instagram takipçi hilesi

Birçok yerde birçok yayın ve basın dünyasında yazılır,”Küresel Isınma ” diye. Peki bunun ne anlama geldiğini tam anlamıyla biliyormuyuz? Bence kafalarda hala soru işaretleri var. Bunun için öğrenmek istediğiniz birçok bilgiye ulaşabiliyorsunuz! Ancak bilinmesini istemeyen rant sahibi insanlar yüzünden medya ve basın bu işin üstüne bir bikini satmak kadar düşmüyor!

dunyayi-korumak-icin

Aslında hepimizi bir geminin içindeyiz! Gemi batarsa en zengininden en fakirine kadar geminin batmasından sorumlu olur. Zenginler üstüne düşeni yapmamak, fakirler ise durumun farkında oldukları halde bu duruma aldırış etmeyenlerin söylemelerine katılmak.

Peki ya sonra? Bu dünyadan başka dünyanın olmadığını biliyoruz değil mi? Sona geldiğimizde,zenginler her şekilde bir çaresini bulur. (Öyle zannederler) Ya diğerleri? Geri kalanlar ne yapacak?

Bizde MaksatBilgi ekibi olarak kendi üstümüze düşeni yapmak istiyoruz. Bilinçlendirmeyi farklı şekilde insanlara aktarmak istiyoruz.

İşte size başlıkta da yazdığımız gibi İnsanların, Doğayı Olduğu Gibi Bırakması ve Koruması İçin 10 Sebep!

1- Çünkü Başka bir Dünya Yok!

baska-bir-dunya-yok

2- Gelecek neslimize en azından yaşanabilir bir dünya bırakmak

gelecek-nesil

3- Sağlıklı yaşamak için

saglikli-yasamak-icin

4- Yaşamımız boyunca başkalarına ve kendimize en azından bir mutluluk vermek için

mutluluk

5- Bu dünyada yaşayan diğer canlıların haklarını yememek için

penguen

6- Ölümleri azaltmak için

olum

7- Doğal felaketler riskini en aza indirmek için

dogal-felaket

8- Susuz kalmamak için

susuz-kalmamak

9- Daha fazla huzur bulmak için

huzur-bulmak

10-Mezarda rahat uyumak için

mezarda-rahat-uyumak

İlgili İçerikler

6 Yorum

    1. sorma hep frısatını bulup olan doğaya oluyor.Örneğin bodrum veya marmariste .Yangını yakanlar oluveriyor.Birkaç sene sonra da hemen yerine otel dikiliyor. Tesadüfe bakın!

    1. sorma hep frısatını bulup olan doğaya oluyor.Örneğin bodrum veya marmariste .Yangını yakanlar oluveriyor.Birkaç sene sonra da hemen yerine otel dikiliyor. Tesadüfe bakın!

  1. 3. Köprüden sonra yapılanlara baksana…Bodrumda yapılanlardan farksız! Rant sektörü yine devrede.Orada iki tutam ormanı ev avm iş merkezi yapmak için bilerek ve kasten yaktıklarını düşünenlerdenim.

  2. 3. Köprüden sonra yapılanlara baksana…Bodrumda yapılanlardan farksız! Rant sektörü yine devrede.Orada iki tutam ormanı ev avm iş merkezi yapmak için bilerek ve kasten yaktıklarını düşünenlerdenim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu