Film & Dizi Önerisi

In Time Filmi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

 

zamana karsi filmi konusu ve oyunculari1

In Time filmi konusu ve oyuncuları bakımından, 2011 yılında vizyona giren en iyi filmler arasında yer alıyor. Gerilim, bilimkurgu ve dram türlerini içinde barından filmin başrollerini Justin Timberlake ve Amanda Seyfried paylaşıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

Bu alana filmin afiş resmi
Türkçe İsmi: Zamana Karşı
IMDb Puanı: 6.7
Yapım yılı: 2011
İlk vizyon tarihi: 28 Ekim 2011
Yaş Sınırı: 
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Andrew Niccol
Senarist: Andrew Niccol
Yapımcı: Andrew Niccol, Eric Newman, Marc Abraham
Yapım Şirketi: Regency Enterprises, Strike Entertainment, New Regency, Dune Entertainment, Ingenious Media
Başrol Oyuncuları: Justin Timberlake, Amanda Seyfried, Cillian Murphy, Shyloh Oostwald, Olivia Wilde
Türü: Gerilim, Bilimkurgu, Dram
Yapım Ülkesi: ABD
Kanal:

In Time Filmi Konusu

25 yaşından sonra fiziksel yaşlanmaların olmadığı ve sadece bileklerinde yazan zamana göre yaşanılabilen bir dünyanın olduğunu düşünün. Kollarında yazan saat göstergesindeki zaman kadar yaşayabilen ve zamanın parayla alınabileceği bir dünya..

Yaşam süresinin olmadığı, paranın ve gücün üzerinde duran filmdir. Filmde yoksul bölgede kendini ve ailesini canlı tutmaya çalışan insanlar ve zengin zamanı çok olan insanlar arasında geçiyor. Başrolünü oynadığı Justin Timberlake filmde Will Salas karakterini canlandırıyor. Filmde Will karakterini, yanlışlık sonucunda cinayetle suçlanıyor.

Bu suçlamadan kurtulmak için tek şansı, zenginlerin hayatta kaldığı, fakirlerin ise 1 dakika için dilencilik yaptığı bu sistemi çökertmektir. Sistemde zenginlerin hayatlarına rahat bir şekilde devam ederken fakirlerin zamanları olmadığı için ölmeleri Will Salas’ın bu sisteme baş kaldırmasına sebep olmuştur. Sisteme baş kaldırırken tanıştı Slyvia ile yaşadıkları dram ve macera dolu anlar, filmin sürükleyici kısımlarıdır diyebiliriz.

Sürükleyici hikayesi, dramatik ve gerilim yönü, ince düşünülmüş bilim kurgusuyla izlenilecek filmler arasında yer alıyor. IMDb puanı 6.7 film vizyona girdiği tarihe damga vurmuştur.

In Time Filmi Oyuncuları

zamana karsi filmi konusu ve oyunculari3

Justin Timberlake (Will Salas): Filmde başrol oyuncusudur. Olayların gidişatı Will üzerinden gitmektedir. Üzerine kalan cinayet ile birlikte sisteme baş kaldırmış ve çökertmeye uğraşmıştır.

zamana karsi filmi konusu ve oyunculari2

Amanda Seyfried (Slyvia Weis): Filmde diğer başrol oyuncudur. Yolları Will ile kesişen Slyvia, Will ile birlikte sistemi çökertmek için planlar kurar. Bu sırada dolu dizgin bir aşk yaşarlar.

zamana karsi filmi konusu ve oyunculari5

Olivia Wilde (Rachel Salas): Filmde Will Salas’ın annesi rolünü oynamaktadır. Zamanı çok kısıtlı olan Rachel, zaman kazanabilmek için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

zamana karsi filmi konusu ve oyunculari4

Cillian Murphy (Timekeeper Raymond Leon): 45 yaşındaki yakışıklı oyuncu, Zamana karşı filminin başrol oyuncularından birisidir.

Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu