takipçi satın al

İlgi Manyağı Film Konusu ve Oyuncuları

İlgi Manyağı Film Konusu ve Oyuncuları..! İlgi Manyağı filmi, 4 Kasım 2022 günü sinema severler ile buluşan komedi temalı bir filmdir. Başrollerinde Kristine Kujath Thorp, Eirik Sæther ve Fanny Vaager yer alıyor. Filmin orijinal adı “Sick Of Myself” tir.

Sitemizde dizi ve film severler için pek çok film ve dizi önerileri yer alıyor. Önerilerimize ulaşmak için https://maksatbilgi.com/kultur/film-dizi-onerisi/ bağlantısından gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden İlgi Manyağı filmi hakkında bilgileri verelim. İşte İlgi Manyağı film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

İlgi Manyağı
Orijinal İsmi: Sick Of Myself
Türkçe İsmi: İlgi Manyağı 
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 4 Kasım 2022
Yaş Sınırı: –
Süre: 1 saat 35 dakika
Yönetmeni: Kristoffer Borgli
Senarist: Kristoffer Borgli
Yapımcı: Dyveke Bjørkly Graver, Andrea Berentsen Ottmar
Yapım Şirketi:
Film i Väst, Garage Film International, Oslo Pictures
Başrol Oyuncuları: Kristine Kujath Thorp, Eirik Sæther, Fanny Vaager
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Norveç, İsveç

İlgi Manyağı Film Konusu

İlgi Manyağı, rakibi başarılı olduğunda dikkatleri üzerine çekmek için farklı bir yaklaşım benimseyen bir kadının hikayesini anlatıyor. Signe ve Thomas sağlıksız bir rekabet ilişkisi içinde olan bir çifttir.

Thomas beklenmedik bir şekilde çağdaş bir sanatçı olmayı başardığında ve ün kazandığında işler daha da kötüye gider. Sevgilisi başarılı olduğunda yaklaşık 30 yaşında olan Signe’nin elinde ne başarı ne de hırs vardır.

Buna karşılık, Signe, dikkat ve empati çekmeye kararlı yeni bir kişilik yaratarak umutsuzca statüsünü geri kazanmaya çalışır. Fakat hayatına artık bir kurban olarak devam edecektir. Eleştirmenlerin yorumlarına göre film başarılı bir yapım gibi gözüküyor.

İlgi Manyağı filminin yönetmen koltuğunda Kristoffer Borgli oturuyor. Senaryosunu ise yine Kristoffer Borgli kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri Kristine Kujath Thorp, Eirik Sæther ve Fanny Vaager yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin yapımcılığını Dyveke Bjørkly Graver ve Andrea Berentsen Ottmar beraber yapıyor. Filmin tanıtımınını da aşağıdan yer alan videolar sekmesi altından bırakıyoruz. Oradan izleyebilirsiniz. Yapım hakkında düşüncülerinizi de bizlere yorumlar kısmından gönderebilirsiniz.

İlgi Manyağı Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

İlgi Manyağı filmi, 4 Kasım 2022 günü sinema severler ile buluştu. Filmin ilk gösterimi 22 Mayıs 2022 günü Cannes Film Festivali’nde yapıldı. Resmi olarak ise 9 Eylül 2022 günü vizyona girdi.

İlgi Manyağı

Oyuncu Kadrosu

İlgi Manyağı filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Kristine Kujath Thorp – Signe Karakteri
  • Eirik SætherThomas Karakteri
  • Fanny Vaager – Marte Karakteri
  • Andrea Bræin Hovig – Lisa Karakteri
  • Henrik Mestad – Espen Karakteri
  • Anders Danielsen Lie – Doktor Karakteri
  • Steinar Klouman Hallert – Stian Karakteri
  • Fredrik Stenberg Ditlev-Simonsen – Yngve Karakteri
  • Sarah Francesca Brænne – Emma Karakteri
  • Ingrid Vollan – Beate Karakteri

İlgi Manyağı

İlgi Manyağı Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir