İdil Yazar

İdil Yazar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

idil yazar 1
Tam adı: İdil Yazar
Doğum tarihi: ??. ??. 1985
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: Tolga Tatari (2017) İbrahim Kutluay (Sevgilisi)
Çocuk (ları): Ali
Mesleği: Aşçı, Spiker, Yazar
Aktif Yılları: 2013 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

İdil Yazar Kimdir? İdil Yazar, aşçı ve spikerdir.

İdil Yazar, 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Lise eğitimini Koç Lisesi‘nde almıştır. Üniversite eğitimini ise Amerika’da tamamlamıştır. Daha sonra Babson College‘da Girişimcilik ve Pazarlama Bölümü‘nde gitmiş ve başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

İki yıl boyunca ABD, New York‘ta yer alan dünyanın en büyük kozmetik firmalarından bir tanesi olan Coty’de çalışmıştır. 2009 yılında Türkiye’ye dönüş yapmış ve spikerlik yapmaya başlamıştır.

2013 yılında Mutfak Sanatları Akademisi’nde profesyonel olarak aşçılık eğitimleri almıştır. Mutfağa olan ilgisi, aldığı aşçılık eğitimleri ve spikerlik tecrübesi ile 2015 yılında bir Youtube kanalı açtı.

O günden bu yana kadar 1000’den fazla tarif videosu yayınladı. Yayınladığı videolar milyonlarca kitleye ulaştı. Yazımızın yazıldığı gün Youtube kanalında 1.03 Milyon abonesi bulunmaktadır. “30 Dakikada Tarifler” isimli üç kitabı ile büyük ses getirdi. Aynı zamanda haftanın üç günü Digitürk’te yer alan kanallardan bir tanesi olan beIN GURME kanalında yemek programı yapmaktadır.

Yazar, Tolga Tatari ile evlendi. Fakat çift 2017 yılından boşandı. Bu evliliğinden Ali isminde bir oğlu dünyaya geldi. Ünlü aşçının bir süre önce Demet Şener ile evli olan ve boşanan basketbolcu İbrahim Kutluay ile bir aşk yaşadığı iddia edilmektedir.

İdil Yazar Kitapları

  1. 2019 – 30 Dakikada Tatlılar
  2. 2019 – 30 Dakikada Atıştırmalıklar
  3. 2019 – 30 Dakikada Ana Yemekler

Videoları

Fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu