Hosting

Hükümet Kadın 2 Film Konusu ve Oyuncuları

Google News

Hükümet Kadın 2 Film Konusu ve Oyuncuları..! Hükümet Kadın 2 filmi, 8 Kasım 2013 tarihinde vizyona girmiş ve son senelerde ülkemizdeki en iyi filmleri arasında yer alan komedi temalı filmdir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Hükümet Kadın 2 filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Hükümet Kadın 2 konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

hukumet kadin 2 1
Orijinal İsmi: Hükümet Kadın 2
IMDb Puanı: 6,1 / 10
Beyazperde Puanı: 3,7 / 5
Yapım yılı: 2013
ilk vizyon tarihi: 8 Kasım 2013
Yaş Sınırı: 
Süre: 1 saat 45 dakika
Yönetmeni: Sermiyan Midyat
Senarist: Sermiyan Midyat
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Demet AkbağSermiyan MidyatErcan Kesal
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Hükümet Kadın 2 Film Konusu

Hükümet Kadın 2, 7 yıl önce ilk filmde yaşananlara dayanmaktadır. Xate ile eşi Aziz Veysel ve Faruk’un kıyasıya mücadelesine tanık olmaktayız. Xate, Güneydoğu’nun ilk kadın belediye başkanı olmasına daha yedi yıl vardır. Şu anda belediye başkanı Aziz Veysel’in eşidir.

Faruk’un bitmeyen koltuk sevgisinin kökleri de bu günlere kadar uzanıyor. Sıradan bir sabah Xate, Aziz Veysel’i evden gönderdiğinde beklenmedik bir sürpriz yaşar. Bu korkunç sürpriz, Xate ve Faruk’u yeniden karşı karşıya getirir. Daha da beklenmedik olan, erken seçim kararının tüm kasabayı şoke etmesidir.

hukumet kadin 2 3

Oyuncu Kadrosu

hukumet kadin 2 2

Hükümet Kadın 2 Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir