How I Met Your Father Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

How I Met Your Mother dizisini izleyen kişilere bir müjdemiz var. Aslında bu müjdeyi vermekte biraz geciktik. How I Met Your Mother dizisinin baba versiyonu çekildi. Oldukça keyifli olan dizi, sımsıcak dostluk hikayeleriyle de beğeninizi kazanacağa benziyor. Dizinin IMDb bilgilerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. İşte How I Met Your Father konusu ve oyuncuları:

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

How I Met Your Father Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Babanızla Nasıl Tanıştım?
IMDb Puanı: 5,1
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 18 Ocak 2022
Yaş Sınırı: 
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: 10 (Hala Devam Etmekte)
Yönetmeni: Hilary Duff
Senarist: Isaac Aptaker, Chris Lowell, Elizabeth Berger, Kim Cattrall
Yapımcı: Isaac Aptaker Elizabeth Berger Carter Bays Craig Thomas Pamela Fryman
Yapım Şirketi: Bays Thomas Productions The Walk-Up Company 20th Television
Başrol Oyuncuları: Hilary Duff, Francia Raisa, Chris Lowell, Kim Cattrall, Josh Peck, Tom Ainsley, Suraj Sharma, Ashley Reyes
Türü: Durum Komedisi
Yapım Ülkesi: Amerika
Kanal: Hulu Tv

How I Met Your Father Konusu

How I Met Your Father Konusu ve Oyuncuları

Dizi aslında How I Met Your Mother’ın deevamı niteliğinde gibi görünüyor. Ama kişiler ve konunun aktarılış şeklinin tamamen farklı olduğunu belirtelim. Dizinin başrolünde bulunan Hilary Duff, Sophia karakterini canlandırıyor. Ancak dizinin geleceği anlatan bölümlerinde Sopia karakterini Kim Cattrall oynuyor.

Dizi, adından da anlaşıldığı üzerine bir annenin oğluna babalarıyla tanışma hikayesini anlatmasını konu ediniyor. Sopia, eşini bulana kadar çeşitli yollardan geçmiştir. Bu yolculuğunda kendisine yakın arkadaşları eşlik etmiş, her geçen gün bambaşka maceralara sürüklenmişlerdir.

New York’ta geçen hikayede çağımızın teknolojisi de göz ardı edilmemiştir. Dönemin dijital unsurları dizide ele alınmış, çağa uygun şekilde konu aktarılmıştır.

How I Met Your Father dizisinde aşkın yanı sıra oyuncuların kendilerini keşfetmesine de tanık olunur. Arkadaş grubunun yaşadıkları olaylar kendilerine kim olduklarını ve hayattan ne istediklerini sorgulatır.

How I Met Your Father Konusu ve Oyuncuları

Dizi genellikle 20 – 25 dakika sürer. 10 bölümü yayınlanan dizinin birkaç sezon süreceği düşünülür. Özellikle HIMYM dizisinin 9 sezon sürdüğünü düşünürsek, bu dizinin de uzun süre evlerimize konuk olacağı bilinen bir gerçektir.

Bununla birlikte her ne kadar konu ve işleyiş bakımından benzerlikler görülse de bu diziyi HIMYM dizisinden farklı olarak düşünmenizi öneriyoruz. How I Met Your Father dizisi bambaşka karakterlerle babaya giden yolculuğu ele alacaktır. Eğer karşılaştırma yaparsanız elde edeceğiniz keyifte düşüş meydana gelebilir.

Hulu TV ülkemizde şimdilik yok ancak alternatif internet sitelerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

How I Met Your Father Videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu