Yerli Kadın Ünlüler

Hera Kübra Aslan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Hera Kübra Aslan
Tam adı: Hera Kübra Aslan
Doğum tarihi: ??.??.1989
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.74 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Ozan Doğulu
Çocuk (ları): 
Mesleği: Manken, Model, Şarkıcı, Sunucu
Aktif Yılları: 2009 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Hera Kübra Aslan Kimdir? Hera Kübra Aslan, 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Malatyalı olan güzel manken baba tarafından İranlıdır. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü‘nde almıştır. Uzun süre boyunca çeşitli kanallarda spor spikerliği yapmıştır.

2009 senesinde daha henüz 20 yaşında iken Miss Beauty of Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Güzel sunucu bu organizasyonda 2. olarak büyük bir başarı elde etmiştir. Bu yarışmadaki başarısının ardından Tayland‘da düzenlenen Miss Beauty of World güzellik yarışmasına katılmaya hak kazanmıştır. Bu yarışmada da ülkemizi temsil ederek Kainat 2. Güzeli seçilmiştir.

Hera Kübra Aslan, ileride derecede İngilizce bilmektedir. Hera Aslan, bunun yanı sıra başlangıç seviyesinde İspanyolca eğitimi de almıştır. Sportivi, Tv Em Spor ve NTV gibi kanallarda spiker olarak kamera karşısına geçmiştir. Hera, TV EM ekranlarında uzun süre spor haberlerinin sunuculuğunu yapmış ve seyircilerin beğenisini kazanan simge isimler arasında yer almıştır.

Kendi kariyeri açısından her şey çok iyi gidiyordu. Ancak kanal kapanma kararı alınca spikerlik hayatına kısa bir ara verdi ve yurt dışına çıkmaya karar verdi. Bir süre orada yaşadı. Uzun bir zaman yurt dışında kalan güzel sunucu Aslan, 2016 senesinde tekrarda Türkiye‘ye dönme kararı aldı ve Habertürk ile anlaşarak çalışma hayatına kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Hera Kübra Aslan, daha önce gazetecilere verdiği bir röportajda babaanne tarafından İranlı olduğunun altını çizmişti. Aslen Malatyalı olduğunu da belirtmişti. Hera Aslan, müzik kariyerine ise 2 ay kadar önce başladı. Ünlü aranjör ve DJ Ozan Doğulu ile birlikte Öle Öle adlı bir şarkıda düet yaparak müzik sektörüne ilk adımı atmış oldu.

Güzel sunucu, geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa programına konuk olarak katıldı. Aslan, programda yaptığı açıklamalar ile merak konusu haline geldi. Daha önce çalıştığı bir kanalda genel müdürün bir arkadaşı tarafından ahlaksız bir teklif aldığını açıklayan Aslan, hayranlarını şoke etti.

Hera Kübra Aslan, evlilik ile ilgili de açıklamalar yaptı. Şu anda bir evlilik planlarının olmadığının altını çizdi. Ozan Doğulu ile “adeta evli gibiyiz” açıklaması yaptı. Bu arada güzel sunucu ile Ozan Doğulu arasında 15 yaş fark bulunmaktadır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=5kKjkQ2gKAA

https://www.youtube.com/watch?v=oclrp-mMvro

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu