Yaşam

Her Kadının Çantasında Olması Gerekenler

Kadınların Çantalarının Olmazsa Olmaz Eşyaları

instagram takipçi hilesi

Her kadının çantasında olması gerekenler nelerdir sorusu sıklıkla merak edilir. Kadınlar için kullanılması zaruri eşyalar arasında çanta yer alır. Çanta modelleri; sırt çantası, kol çantası, el çantası olarak kategorilere ayrılır. Fakat, kategori ne olursa olsun çantada mutlaka olması gereken bir takım eşyalar vardır. Bunlar:

1- Ped

Aniden regl olma riskine karşı mutlaka çantanızda bir adet ped bulundurmalısınız. Size lazım olmasa bile hemcinslerinizin hazırlıksız yakalanma riski vardır. Atın çantanızın gizli fermuarlı gözüne dursun orada.

2- Her Kadının Çantasında Olması Gerekenler: Powerbank

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 1 800x800

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte aniden şarj bitmesi de doğal bir durumdur. Bu nedenle her ihtimale karşı çantanızda şarjı tam dolu bir powerbank bulundurmalısınız.

3- Mendil

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 2 492x800

Çantanızda hem ıslak hem de kuru mendil bulundurmanız her ihtimale karşı oldukça lazımdır. Özellikle kış aylarında mutlaka kuru mendil bulundurmalısınız.

4- Her Kadının Çantasında Olması Gerekenler: El Kremi

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 3 800x800

Kadınlar arasındaki en önemli alışkanlıklardan bir tanesi de el kremi ikram etmektir. Soğuktan kuruyan ve çatlayan ellere karşı çantanızda bir tane el kremi bulundurmanızda fayda var.

5- Parfüm

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 4 800x800

Her an her yerde güzel kokmak isteyen kadınlar, mutlaka çantasına bir tane günlük parfüm atmalıdır. Bu sayede özellikle sıcak havalarda etrafa mis gibi kokular yayarsınız.

6- Her Kadının Çantasında Olması Gerekenler: Ağrı Kesici

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 5 800x450

Yoğun ve stresli bir gün geçirdiğiniz anlarda bir adet ağrı kesici imdadınıza yetişecektir. Kutusu ve prospektüsü ile birlikte çantanıza bir adet ilaç atmalısınız.

7- Poşet

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 6 800x450

Poşet kullanımının paralı olması nedeniyle her alışverişinizde para ödememek için çantanızda bir tane orta boy poşet bulundurun. Bu sayede hem doğaya hem de bütçenize katkı sağlarsınız.

8- Makyaj Malzemesi

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 7 800x800

Elbette makyaj malzemesini unutmak olmaz. Çantanıza atacağınız bir ruj ya da bir allık tüm gününüze renk katar. Birçok kıyafetiniz ile uyum sağlayan renkte ürünlerden çantanıza atabilirsiniz.

9- Kağıt-Kalem

dolma kalem

Nerede ne zaman lazım olacağı belli olmayan eşyalar arasında kuşkusuz kağıt kalem yer alır. Çantanıza uygun ebatlarda kağıt kalem ekleyebilirsiniz. Bu sayede her gittiğiniz yerde işlerinizi kolay hale getirirsiniz.

10- Sakız

sakız öne çıkan

Naneli sakız, taze bir nefes için şarttır. Fakat sadece nefes tazelemek için değil zihin açıcı etkisi nedeni ile çantanıza bir tane de ciklet atmanızı öneririz.

11- Kitap

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 8 800x450

Kitap okumaya vakit bulamamaktan şikayet ediyorsanız çantanızda bir tane kitap bulundurun. Yolda, bankada, hastanede, okulda kısacası bulduğunuz her türlü boşlukta açın kitabınızdan bir sayfa okuyun. Bu sayede kendi vaktinizi de kendiniz yaratmış olursunuz.

13- Her Kadının Çantasında Olması Gerekenler: Anahtar- Cüzdan

her kadinin cantasinda olmasi gerekenler 9 800x800

Bu iki nesnenin unutulma ihtimali elbette yoktur. Herkesin evden çıkmadan mutlaka kontrol ettiği anahtar ve cüzdan çantanızın da demirbaşları arasındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=z8cJWSm-KJc

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu